داخلی صفحه قزوین خبر
 
فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب:
تبعیت از ولایت‌فقیه مهمترین پیام شهدا بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
یادواره شهدای شهرستان البرز با حضور مسوولان و مردم شهیدپرور به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، یادواره شهدای شهرستان البرز با حضور مسوولان و مردم شهیدپرور به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.
در این یادواره، سردار مهدی صباغی فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدا گفت: امروز انقلاب اسلامی هر موفقیتی را در زمینه‌های مختلف کسب کرده به برکت رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهدا است.
وی گفت: شهدای ما در راه اسلام با تفکر بسیجی و زنده نگه داشتن ارزش‌های اسلامی از جان خود گذشتند تا بتوانند این ارزش‌ها را در جامعه احیا کنند.
فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پیام‌های شهدا افزود: تبعیت از ولایت‌فقیه مهمترین پیام شهدا بود که در وصیت‌نامه‌های خود به این موضوع تاکید ویژه‌ای داشتند.
این مسوول گفت: شهیدان با اطاعت از فرمان امام خمینی(س) و مقاومت در برابر سختی‌ها توانستند در برابر رژیم شاهنشاهی و سران استکبار جهان در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی برسند.
صباغی افزود: امروز نیز ما می‌توانیم با صبر و استقامت و اطاعت از ولایت‌فقیه توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و همیشه پیروز باشیم.
در ادامه یادواره، فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تشریح خاطرات شهید رفعت‌الله علیمردانی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل پرداخت.
در پایان این برنامه، مسوولان حاضر از مقام والای همسر شهید رفعت‌الله علی‌مردانی تجلیل کردند.
گفتنی است: مردم شهرستان البرز در طول انقلاب و هشت سال دفاع مقدس خدمات ارزشمندی را ارایه نموده که تقدیم 264 شهید از جمله آنها می‌باشد.
کد مطلب: 236025