مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد تعاون بسیج
استمرار احکام و ارزش‌های انقلابی به واسطه خون شهداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد تعاون بسیج گفت:استمرار احکام و ارزش‌های انقلابی به واسطه خون شهداست.
استمرار احکام و ارزش‌های انقلابی به واسطه خون شهداست
 
به گزا ش «ایثار»: حجت‌الاسلام والمسلمین علی اوسط رحیمی مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد تعاون بسیج در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم دماوند، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست اظهار داشت: فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا مانند شهادت است که این نشان از اهمیت بالای این امر دارد.

وی با بیان اینکه شهدا در مسیر تعالی اسلام و برای باقی ماندن دین اسلام با تأسی از اولیای الهی جان خود را فدا کردند ادامه داد: تکریم از خانواده‌هایی که شهدا را پرورش داده‌اند به معنای زنده نگه داشتن یاد شهدا، هدف شهدا، زنده نگه داشتن اسلام و انقلاب بود و این راه ادامه دهنده مسیر شهدای کربلاست.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد تعاون بسیج ضمن اشاره به وظیفه مردم و مسئولان در قبال خانواده شهدا بیان کرد: همه ما وظیفه داریم تا احترام شهدا و خانواده آن ها را داشته باشیم و این را بدانیم که باقی ماندن احکام و ارزش‌های انقلابی به واسطه خون شهداست.

رحیمی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم کار بزرگی کرده‌اند گفت: یکی از اهداف انقلاب مانند اهداف قرآن استکبارستیزی و نفی طاغوت است، سلطه جهانی نیز تنها مانعی که در پیش رو می بیند قدرت اسلام است، چراکه دیده اند که قدرت اسلام چگونه شاه و تحریم را شکست داد و جبهه مقاومت اهداف آن ها را ناکام گذاشت.


گفتنی است در این مراسم  حجت الاسلام رحیمی نماینده ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه که بهمراه مسئولان، حجت الاسلام جلالی ،مهندس الهی شکیب ازبنیاد تعاون سپاه،حجت الاسلام دیباجی مسئول امور روحانیون سازمان بسیج ومردانی از فاطمیون واشرفی رئیس بنیاد شهید شهرستان دماوند ودیگر مسئولان در این برنامه بمناسبت دهه فجر که جهت خانواده های شهدای مدافع حرم در موزه شهدای شهرستان برگزار شد حضور پیدا کردند.

درادامه حجت الاسلام فتاحی امام جمعه دماوندبیان کرد: دربین انسانها هیچ تفاوتی نیست الا تقوی لذا شهدای شما با شهدای ایرانی فرفقی ندارند شما عزیزانتان را برای حریم ال اله دادید لذا احترام شما واجب است .

 در این دیدار اشرفی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان دماوند ضمنا" عرض خیر مقدم وتبریک ایام اله دهه فجر بیان کردد: شهدای مدافع جرم شهرستان 35 پرونده است که ازاین تعداد 7شهید متاهل و12فرزند شهید هستند.
درپایان مراسم هدایائی از طرف تعاون سپاه به این عزیزان اهدا ونمازجماعت  برقرار بود.
کد مطلب: 236026