داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهیدو امور ایثارگران گلستان عنوان کرد:
جانباز 70 درصد گلستانی«احمد تعقلی» به همرزمان شهیدش پیوست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
«احمد تعقلی» جانباز 70 درصد سرافراز هشت سال دفاع مقدس شهرستان گنبد پس از تحمل چندین سال رنج جانبازی، به همرزمان شهیدش پیوست.
جانباز 70 درصد گلستانی«احمد تعقلی» به همرزمان شهیدش پیوست
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: بسیجی شهید احمد تعقلی پس از تحمل سال‌ها درد و رنج حاصل از مجروحیت عصر روز 22 بهمن، در بیمارستان بسکی بال در بال ملائک گشود و آسمانی شد.
وی ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدار شهید تصریح کرد: ساعت 9 صبح امروز پیکر شهید از مقابل بیمارستان طالقانی و با اجرای تشریفات نظامی  بر روی دستان مردم شهیدپرور شهرستان گنبدکاووس تا مسجد قائمیه تشییع و پس از اقامه نماز برای تدفین به گلزار شهدای امامزاده یحیی بن زید (ع) انتقال داده شد.
فاضلی عنوان کرد: مراسم بزرگداشت سومین روز شهادت نیز  سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه ساعت 14 و سی دقیقه در مسجد باقریه واقع در خیابان راهنمایی بعد از بلوار سینا، برگزار خواهد شد.
گفتنی است احمد تعقلی متولد یکم فروردین 1316 است که در جریان جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس در 28 بهمن‌ماه سال 65 و در عملیات کربلای 5 هر دو پای خود را براثر اصابت خمپاره از دست داد و علاوه بر آن دچار موج انفجار و چندین ترکش در ناحیه صورت شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 236034