داخلی صفحه اصفهان خبر
 
معاون فرهنگی بنیاد استان اصفهان:
ثبت نام متقاضیان حج تمتع ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان اصفهان به زودی آغاز می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: ثبت نام حج تمتع در سال 1397 ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان اصفهان به زودی در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان آغاز می‌شود.
ثبت نام متقاضیان حج تمتع ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان اصفهان به زودی آغاز می‌شود
 
به گزارش ایثار اصفهان، سید علی قریشی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اظهار کرد: ثبت نام حج تمتع در سال 1397 ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان اصفهان به زودی در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان آغاز می‌شود.
وی افزود: افراد متقاضی شاهد و ایثارگری که تاکنون به سفر معنوی زیارتی حج تمتع مشرف نشده‌ و مستطیع هستند، می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و با مراجعه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان‌های محل پرونده خود، نسبت به پیش‌ثبت‌نام آن اقدام کنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: با جمع‌آوری اطلاعات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر جهت ثبت نام در سیستم حج، براساس سهمیه اعلامی، اولویت اعزام با افراد سنین بالاست.
وی ابراز امیدواری کرد: امسال نیز اعزام خانواده‌ها در کمال نظم و قانونمندی انجام و شاهد حج با موفقیت و برکات معنوی برای مهمانان خانه خدا باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 236036