داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی:
حرکت در راه شهدا، جانبازان و ایثارگران تنها راه عزت مندی کشور است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی گفت: حرکت در راه پرفیض شهدا، جانبازان و ایثارگران تنها راه عزت مندی کشور است.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"،قاسم محمد نژاد در عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان قدس اراک ،جانبازان را نماد شجاعت و ایثار خواند و گفت: امروز عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون ایثارگری های شهدا و جانبازان است.
وی خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه کنونی کشور جز با ایثارگری های دوران دفاع مقدس و جانفشانی های شهدا و جانبازان امکان پذیر نبود.
وی ادامه راه پرفیض شهدا، جانبازان و ایثارگران را تنها راه عزت مندی کشور دانست و اضافه کرد: تا زمانی که راه شهدا را ادامه دهیم، کشور از تمام خطرات مصون بوده و گزندی به آن وارد نخواهد شد.
محمدنژاد تأکید کرد: جانبازان اسطوره های صبر و ایمان و مقاومت هستند و در سخت ترین شرایط زندگی کردند تا کشور از آسیب مستکبران در امان بماند.
وی در ادامه اظهار داشت: مردم باید قدردان ازخودگذشتگی های جانبازان باشند و دستاوردهای شهدا و جانبازان و ایثارگران را حفظ کنند.
وی در پایان ضمن آرزوی شفای عاجل برای همه جانبازان بستری سرافراز دوران دفاع مقدس،گفت: شهدا عظیم ترین منشأ اقتدار و قدرت نظام مقدس اسلامی و جانبازان، شهدای زنده سند گویای تجاوزگری دشمنان به سرکردگی استکبار جهانی هستند.
گفتنی است این دیدار از رضا داوودآبادی جانباز و پدر شهید محمد جواد داووآبادی انجام شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 236043