داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
هر کس با هر تفکری مدیون ایثارگری شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
رئيس بنياد اراك گفت : هر کس با هر تفکر دینی، انقلابی، سیاسی و فرهنگی، مدیون شهدا، ایثارگران، رزمندگان و جانبازان پیش از پیروزی انقلاب تا شهدای مدافع حرم است.
 
به‌گزارش ايثار واحد"استان مركزي"،مرتضي انصاريفر در ديدار از والدين شهيد مدافع حرم حسين ابراهيمي گفت : وجود مقدس خانواده‌های معظم شهدا از برکات و نعمات خداوندی است و  خانواده شهدا به راستی که برای دفاع از مکتب اسلام آنچه را که داشتند بر طبق اخلاص نهادند و امروز هم در مقابل سختی‌های بسیار صبوری می کنند.
وي تصریح کرد: ملت ایران خود را همواره مدیون خون شهدا می دانند و از این‌رو همیشه وظیفه خود را در مقابل نظام و شهدای انقلاب به خوبی می‌شناسند و در مقابل هر توطئه‌ای که دشمنان برای تضعیف و ضربه زدن به این نظام برپا کرده‌اند مقتدرانه ایستاده‌اند.
رئيس بنياد اظهار كرد: همه ما باید راه این شهدای عزیز که برای حفظ انقلاب اسلامی شربت شهادت نوشیدند ادامه دهیم و اجازه ندهیم که دشمنان داخلی و خارجی کوچکترین ضربه‌ای را به بدنه این نظام ولایی و انقلابی وارد کنند.
انصاريفر با تاکید بر اینکه به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی موج بیداری اسلامی با عظمت خاصی در سراسر جهان شکل گرفته و این باعث ترس دشمنان شده است، گفت: اگر امروز انقلاب اسلامی به الگویی برای دیگر ملت‌های آزادی خواه جهان تبدیل شده است به واسطه خون شهدایی است که در به ثمر نشستن این انقلاب نقش بسزایی را ایفا کردند.
وي در پايان خاطرنشان کرد: هر کس با هر تفکر دینی، انقلابی، سیاسی و فرهنگی، مدیون شهدا، ایثارگران، رزمندگان و جانبازان پیش از پیروزی انقلاب تا شهدای مدافع حرم بوده و وظیفه امروز ما را در قبال شهدا بسیار سنگین است چراكه شهدا در وصیت خود دفاع از اسلام، انقلاب، حضور در مساجد و تبعیت از ولایت‌فقیه را به‌صورت ویژه مورد تأکید قرار داده اند.
گفتني است روز 23 بهمن 96 ديدار از والدين شهيد مدفع حرم حسين ابراهيمي با حضور مدير كل دادگستري ، رئيس شوراي حل اختلاف ، رئيس بنياد اراك و معاونت تعاون انجام گرفت .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 236046