داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
بازماندگان شهدا و ايثارگران بايد همواره شكرگزار خداوند باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵
رئيس بنياد اراك گفت: بازماندگان و عزيزان شهدا بايد همواره شكرگزار خداوند باشند.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي"، مرتضي انصاريفر باحضور درمنزل شهيد علي اسكندري گفت: براي حفظ و توسعه كشور خون‌هاي زيادي داده شده و قدردانی ازفداكاري و ایثار شهدا یک وظیفه همگانی است.:
وي بيان كرد:  بر همه ما واجب است به اندازه توان خود، روحيه خدا باوري، ايمان به معاد، عشق به به اهل بيت(ع)، اخلاص و خدمت به مردم شريف را در آحاد ملت، به ويژه جوانان، ‌تقويت كرده و زنده نگهداريم و از اين طريق نسبت به آرمان‌هاي امام و شهداي گرانقدر و رهبر معظم انقلاب اداي دين کنیم.
رئيس بنياد دراین دیدار از ایثار و شهادت به عنوان عمیق‌ترین و مقدس‌ترین واژه درجهت مبارزه باموانع انحرافی دردنیای امروزی یادکرد که با جهاد در راه خدا عجین شده است.
انصاريفراظهار كرد: آرامش و امنیت حاکم برفضای جامعه مرهون فداکاری و ازخودگذشتگی شهدای والامقام و جانبازان سرافراز است که ماباید ضمن تکریم این موهبت الهی، از این ولی نعمتان جامعه به طور ویژه تقدیر و تشکر کنیم.
در ادامه  سردار كريمي افزود: شهداء برای دفاع از ارزش‌های والای انسانی و اسلامی باهوشیاری کامل و به خواست خود قدم دراین راه گذاشته و باملاک قراردادن حماسه عاشورا آینده‎ای با امنیت کامل برای ما فراهم و ازانحراف معنویات جلوگیری کردند و سبب تحولاتی مثبت و عمیق درجامعه و زندگی اجتماعی مردم شدند.
گفتني است روز دوشنبه 23 بهمن 96 ديدار از همسر و فرزندان شهيد علي اسكندري  باحضور با حضور فرمانده سپاه روح اله سردار كريمي ، فرمانده نيروي انتظامي سردار عيزيز، فرمانده پادگان مالك اشتر سردار ميرزايي و  رئيس بنياد  اراك انجام شد.
شهيد علي اسكندري متولد يكم  آذر 1328 و در تاريخ 26 دي 1357  به شهادت رسید.
انتهاي پيام/

 
 
 
کد مطلب: 236047