همایش «کاروان انقلاب» در شهرستان خداآفرین برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳
فرماندار خداآفرین در همایش «کاروان انقلاب» گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی برای تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا و امام خمینی (ره) و بیان خاطرات و رشادت‌‌های ایثارگران است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی از کلیبر، احمدعلی اسد پور فرماندار شهرستان خداآفرین با تقدیر از حضور پرشور و حماسی ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امنیتی که جمهوری اسلامی ایران را همچون یک نگین در دریای پرتلاطم، حفظ کرده همه به برکت ایثار، ازخودگذشتگی و خون شهداست که امروز شاخ و برگ درخت تنومند نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش از گذشته پربارتر کرده است.
وی با اشاره به‌ضرورت مطالعه وصیت‌نامه‌های شهدا گفت: دو خواسته در اکثر این وصیت‌نامه‌های شهدا مشترک می‌باشد؛ یکی اطاعت از ولایت‌فقیه و دیگری حرکت در خط اسلام ناب محمدی است.
وی افزود: دهه فجر فرصت مغتنمی برای تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا و امام خمینی (ره) و بیان خاطرات و رشادت‌های ایثارگران است.
گفتنی است در این همایش از جانباز گران‌قدر کرامت قربانی و خانواده شهیدان حسین گلسرخی که در 24 اسفند 1363 در شرق دجله در عملیات بدر و شهید عطا کشی بخشی‌زاده که در 21 اسفند 1363 در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به فیض عظمای شهادت نائل گردیده‌اند، تجلیل و تکریم به عمل آمد.
همایش کاروان انقلاب با حضور فرماندار شهرستان خداآفرین، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از همکاران و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با محوریت تجلیل از ایثارگران در شهرستان خداآفرین برگزار شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: خداآفرین، خانواده های شهدا، جانباز، تجلیل
کد مطلب: 236081