داخلی صفحه زنجان خبر
 
رزمنده هشت سال دفاع‌مقدس:
ادامه راه شهدا با جهاد فی سبیل‌الله در همه عرصه‌ها امکان‌پذیر است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
رزمنده هشت سال دفاع‌مقدس گفت: ادامه راه و آرمان‌های مقدس شهدا با جهاد فی سبیل‌الله در تمام عرصه‌ها امکان‌پذیر است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از ایسنا، سردار نظرعلی علیزاده در مراسم گرامی‌داشت یادواره ۱۳۷ شهید والا مقام شهرستان طارم، با بیان اینکه انقلاب اسلامی یادگار معمارکبیر انقلاب است، افزود: ملت ایران و امام هر دو کار بزرگی را انجام دادند کار بزرگ ایشان این بود که علم اسلام را بر افراشت و ملت ایران را به زیر این علم جمع کرد تا اسلام در حاکمیت قرار گیرد.
 
 
 
وی با تاکید بر اینکه وصیت‌نامه حضرت امام (ره) منشور نظام اسلامی است، تصریح کرد: باید همه به صورت چراغ راه این وصیت‌نامه را در دست داشته و به آن عمل کنند چون ایشان مسیر راه را در آینده هم برای ما روشن کرده است.
 
 
 
رزمنده هشت سال دفاع‌مقدس با اشاره به بیان گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، افزود: امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اجرش کمتر از شهادت نیست، زیرا همه ما که امروز در آرامش خاطر زندگی می‌کنیم مدیون خون پاک شهدایی هستیم که با تلاش خستگی‌ناپذیر و مقاومت، استکبار را شکست دادند.
 
 
 
علیزاده یادآور شد: ادامه راه و آرمان‌های مقدس شهدا با جهاد فی سبیل‌الله در تمام عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی امکان‌پذیر است.
 
 
 
وی با تاکید بر اینکه امروز فراموشی هدف و ایجاد تفرقه و اختلاف خواسته دشمنان قسم خورده اسلام است، یادآور شد: با توجه به گذشت 4 دهه از عمر با برکت انقلاب دشمنان در تلاش برای دور کردن ملت ایران به ویژه جوانان از اهداف و آرمان‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب و شهدای هشت سال دفاع‌مقدس هستند.
 
 
 
رزمنده هشت سال دفاع‌مقدس داشتن انگیزه الهی و انسجام و وحدت ملت در سراسر کشور را رمز بقا و پیروزی انقلاب دانست و گفت: اگر ما اراده کردیم انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش برسانیم راهش این است که این دو رمز پیروزی را محکم حفظ کنیم.
 
 
 
وی با اشاره به اینکه نیروهای انقلابی امروز باید به فرمان آتش به اختیار رهبری توجه ویژه داشته و نگذارند خون شهدای میهن اسلامی پایمال شود، عنوان کرد: هر جا نیروی انقلابی با تفکر بسیجی و روحیه جهادی آرمان‌های امام و شهدا را دنبال کردند ما به پیروزی رسیدیم.
 
انتهای پیام
 
کد مطلب: 236098