داخلی صفحه زنجان خبر
 
نماینده عالی دولت در استان زنجان:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، انقلاب و نظام اسلامی را بیمه می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
استاندار زنجان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، انقلاب و نظام اسلامی را در برابر آسیب‌ها بیمه می‌کند و در این راستا، توجه به خانواده شهدا باید توسط مدیران شهرستانی صورت گیرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری در سفر به شهرستان ماه‌نشان و دیدار با خانواده شهید صادق کریمی از شهدای هشت سال دفاع‌مقدس این شهرستان، با اشاره به اینکه خانواده معظم شهدا با فروتنی و شکیبایی هم‌‌پیمان با شهیدان، پشتیبان نظام، رهبر و انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: خون شهیدان، کشور را در مقابل آسیب‌های دشمنان بیمه کرده است.
 
 
 
وی تاکید کرد: نباید غفلت کرده و اجازه داد که برخی رفتارها و اخلاق‌ها موجب آزردگی روح شهدا و رنجش خانواده آن‌ها شود.
 
 
 
استاندار زنجان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب، همه مسئولان کشور را مکلف به سرکشی و دیدار با خانواده شهدا کرده‌اند، افزود: باید با توجه کردن به خانواده شهدا، نشان داد که خون پاک فرزندان آن‌ها، به هدر نرفته و رشادت و ایثار آن‌ها در جامعه فراموش نشده است.
 
 
 
وی، خون پاک ۲۳۵ هزار شهید دوران دفاع‌مقدس را عامل ایستادگی و استحکام درخت تنومند انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: خون مطهر شهدا، ریشه انقلاب را در اعماق جامعه اسلامی استحکام بخشیده است؛ به گونه‌ای که امروز با هر نسیمی دچار تزلزل نشود.
 
 
 
درویش‌امیری با اشاره به اینکه دهه فجر سال ۵۷ از روزهای پر حادثه و پر مخاطره در کشور بود، افزود: انقلاب اسلامی ایران به دلیل کینه‌توزی‌های دشمنان خارجی و نااهلان داخلی، با حوادث و مخاطرات تلخ و دشواری مواجه بوده است.
 
 
 
نماینده عالی دولت در استان زنجان، ادامه داد: جمهوری اسلامی از آغاز استقرار تا امروز، حوادث تلخ و سختی را گذرانده و دشمنان ملت و استکبار جهانی با کینه‌ای که از ملت ایران دارند، هر روز در این کشور حادثه‌ای می‌آفرینند.
 
انتهای پیام
 
کد مطلب: 236099