داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
نشست مشترک مسئولین بانک رسالت و بنیاد کرمانشاه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰
نحوه خدمات دهی بانک رسالت به جامعه هدف در بنیاد کرمانشاه بررسی شد.
نشست مشترک مسئولین بانک رسالت و بنیاد کرمانشاه
 
به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" به منظور برخورداری جامعه هدف در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از تسهیلات بانک رسالت، نشستی صبح امروز 24 بهمن ماه 96 با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد و سعیدپور رئیس این بانک در دفتر مدیرکل بنیاد برگزار شد.
در این نشست که پی بردی نژاد معاون توسعه و منابع انسانی، همکاران حوزه اداری مالی بنیاد و مسئولینی از بانک رسالت نیز حضور داشتند، نحوه خدمات دهی هرچه بهتر این بانک به جامعه هدف بررسی شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در ادامه افزود: مدیریت و کارکنان بانک قرض‌الحسنه رسالت پایه‌گذار خدمتی حسنه به مردم و ترویج سنت نیک قرض‌الحسنه هستند.
وی با اشاره به طرح بانکداری اجتماعی که توسط بانک قرض‌الحسنه رسالت اجرا می‌شود یادآور شد: طرح بانکداری اجتماعی طرحی نوین در راستای تکریم مشتریان و حفظ شخصیت اجتماعی آن‌ها است.
شهریار سعید پور مدیر بانک قرض‌الحسنه رسالت استان کرمانشاه در ادامه با تشریح طرح بانک داری اجتماعی بیان داشت: طرح بانکداری اجتماعی این امکان را برای مشتریان بانک قرض‌الحسنه رسالت فراهم می‌کند که خدمات بانکی ازجمله افتتاح حساب و ارائه تسهیلات بانکی در محل کار و اشتغال این افراد به آن‌ها داده شود و نیاز به مراجعه حضوری به شعبات این بانک وجود ندارد.
مدیر بانک قرض‌الحسنه رسالت بابیان اینکه تمام وام‌های این بانک، قرض‌الحسنه است ادامه داد: بانک قرض‌الحسنه رسالت بانکی ارزان، شرعی است و با جدیت و تلاش نسبت به اشاعه فرهنگ نیک قرض‌الحسنه اهتمام ویژه دارد
در نشست یاد شده اعضای حاضر پس از جمع بندی عملکرد چند ساله حوزه کاری خود، مصوب شد چنانچه مشتریان بانک آورده خود را افزایش دهند از سوی بانک رسالت نیز مبلغ تسهیلات و چگونگی اقساط  آن به نحوی باشد که تسهیلات مورد نظر به سهولت در اختیار مشتریان این بانک قرار گیردد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 236103