داخلی صفحه مازندران خبر
 
حل مشكل ايثارگران اولويت كاري همه مسئولان باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ملاقات عمومي با ايثارگران استان گفت: حل مشكل ايثارگران اولويت كاري همه مسئولان باشد
حل مشكل ايثارگران اولويت كاري همه مسئولان باشد
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،به منظور تسريع در روند ارائه خدمات رساني  مطلوب به جامعه ايثارگري استان و پاسخگويي به مسائل ايثارگران، ملاقات عمومي روز سه شنبه بيست و چهارم بهمن ماه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در بنياد ستاد استان برگزارگرديد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از ملاقات عمومي در سخناني گفت: هدف از خدمت به ايثارگران ، حل مشكل باشد و به درخواست هاي اساسي جامعه ايثارگري پاسخ قانع كننده و درست داده شود.

رضايي اظهارداشت: خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران عزت و احترام دارند لذا خدمت به اين عزيزان و گره گشايي از مشكلات آنان بايد با حفظ شأن و منزلت همراه باشد.

مدير كل بنياد مازندران تصريح كرد: هرقدر به ايثارگران عزيز خدمت كنيم در مقابل عظمت،فداكاري ، متانت و شكيبايي آنان ناچيز است.

رضايي با بيان اينكه هدف اصلي بنياد رضايت مندي ايثارگران است عنوان كرد:خانواده هاي شهدا و ايثارگران زماني كه به بنياد مراجعه مي كنند بايد به موقع و بهنگام از خدمات بهره مند گردند و عملكرد مثبت ما رضايت خاطر آنان را فراهم نمايد.

 مدير كل بنياد مازندران افزود: بايد در مقابل ايثارگران صبور باشيم و با صبر و حوصله، دغدغه ها و درخواست هاي آنان را پيگيري و رسيدگي نمائيم.

در ملاقات عمومي امروز، به عمده ترين درخواست ها و نيازهاي خدماتي ايثارگران در حوزه مسكن، اشتغال ،وام ،درماني ....پاسخ داده شد.

گفتني است معاونين تعاون ، بهداشت و درمان و رؤساي بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرهاي ساري و آمل نيز در ملاقات عمومي امروز كه در ستاد استان برگزارگرديد پاسخگويي مسائل ايثارگران شهرهاي خود بودند.

بيش از 120 تن از خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر استان مازندران در ملاقات عمومي شركت داشتند.

بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته،ملاقات عمومي ايثارگران استان سه شنبه هر هفته در محل اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزار مي گردد.

انتهاي پيام/  

کد مطلب: 236112