داخلی صفحه زنجان خبر
 
به مناسبت ایام غرورآفرین دهه فجر
مدیرکل استاندارد با مدیرکل بنیاد استان زنجان دیدار کرد/ موفقیت فرزندان شهدا در همه عرصه‌ها افتخار بزرگی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
مدیرکل استاندارد با مدیرکل بنیاد استان زنجان به عنوان نماینده فرزندان موفق شاهد استان زنجان دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، داوود کارگرزاده مدیرکل استاندارد استان زنجان به همراه جمعی از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در اداره کل استاندار زنجان با علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به عنوان نماینده فرزندان شاهد استان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار حاظران با تبریک گویی ایام غرور آفرین دهه فجر، فرزندان شهدا، ایثارگران و خانواده‌های گرانقدر شهدا را نعمتی برای نظام دانسته و نخبگان این جامعه را نور چشم نظام دانستند.
همچنین فرزندان شاهد حاضر در جلسه نیز با بیان اینکه انتصاب مدیران شاهد و ایثارگر استان نتایج سودمندی را حاصل کشور می‌کند، افزودند: موفقیت فرزندان شهدا در همه عرصه‌ها افتخاری بزرگ برای ملت شریف ایران است. همچنین راه و نام شهدا نیز با حضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر به صورت پر رنگ در جامعه جاری و ساری می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان زنجان نیز در بخشی از دیدار با اشاره به اینکه خانواده‌های شاهد و ایثارگر الگویی نمونه برای افراد محسوب می‌شوند، اظهار کرد: باید افرد نخبه و تاثیرگذار در جامعه معرفی شوند.
وی ادامه داد: کسانی که در ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت همتی مضاعف داشته یا نخبگان شاهد و ایثارگر محسوب می‌شوند باید به جامعه معرفی شوند. این فرصتی است تا از استعداد و توانمندی این افراد برای ارتقاء کشور در همه حوزه استفاده شود.
 
در بخشی از مراسم مدیرکل بنیاد استان زنجان با تقدیم لوح حاوی تصاویر جمعی از شهدای شاخص استان و همچنین یک جلد از دفتر نخست کتاب وصیتنامه شهدای استان زنجان به مدیرکل استاندارد از اقدام ارزشمند وی تقدیر کرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 236117