داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد دلیجان:
والدين معظم شهدا مايه خير و بركت كشور ما هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
رييس بنياد دليجان در ديدار با خانواده شهدا گفت: والدين معظم شهدا مايه خير و بركت كشور ما هستند.
 
به گزارش ايثار واحد" استان مركزي" ، رييس بنياد شهيد و امورايثارگران شهرستان دليجان به اتفاق بخشدار شهرستان دليجان و جمعي از مسئولين شهرستان، در روستاي دودهك از توابع شهرستان دليجان از سه خانواده شهيد  ديدار و از آنان عيادت و دلجويي نمودند.
رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دليجان  طي گفتگويي از والدين شهدا بعنوان نور چشمان نظام و انقلاب ياد كرد و گفت: والدين عزيز شهدا جزء صبورترين و مقاومترين افراد جامعه و از افتخارات نظام محسوب مي گردند.
وي با بيان اينكه احترام به والدين شهدا و ايثارگران بر همه آحاد جامعه واجب است اظهار داشت: سپاسگزاري و تكريم از اين عزيزان حداقل كاري است كه ما انجام مي دهيم.
بهرام آشنا افزود: همه ما مديون شهدا و ايثارگران هستيم و امروز حفظ شأن و كرامت آنان بايد بعنوان يك ارزش در جامعه ما نهادينه گردد.
آشنا تصريح كرد: والدين معظم شهدا مايه خير و بركت كشور ما هستند لذا مسئولان ديدار از آنان را فراموش نكنند و در حل مشكلات اين عزيزان با جديت ورود پيدا كنند.
شهید معظم مصطفي قاسمي، در تاریخ 01/06/1342 متولد و در تاریخ 08/08/1362در منطقه عملیاتی كردستان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
شهید معظم عبداله عسگري، در تاریخ 01/01/1341 متولد و در تاریخ 20/11/1361 در منطقه عملیاتی سنندج به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
شهید معظم حجت اله زندي، در تاریخ 03/06/1340 متولد و در تاریخ 04/02/1359 در منطقه عملیاتی سردشت به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 236132
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...