داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت:
انقلاب اسلامی ایران در چهل سالگی به دوره کمال و اوج خود رسیده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
مراسم جشن آزادگان شهرستان رزن بمناسبت دهه مبارک فجر با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، آزادگان و خانوادههای آنان در شب 22 بهمن ماه برگزار شد .
انقلاب اسلامی ایران در چهل سالگی به دوره کمال و اوج خود رسیده است
 
به گزارش ایثار استان همدان، مراسم جشن آزادگان شهرستان رزن بمناسبت 22 بهمن با حضور عارف مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و صفدریان و مصطفوی روسای شهرستانهای  همدان و رزن، امام جمعه، آزادگان به اتفاق خانوادههای آنان  در شب 22 بهمن ماه برگزار شد .
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و تقدیر و تشکر از حضور آزادگان و خانواده های آنان در مراسم گفت:عدد چهل در فرهنگ دینی و اسلامی در میان سایر اعداد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و آغاز یک مرحله‌ی جدید در زندگی انسان تلقی می‌شده است. اکنون عمر جمهوری اسلامی به چهل رسیده است .
ایشان در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با چهل سالگی به دوره کمال و اوج خود رسیده است .
در این مراسم امام جمعه رزن ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: رشادتها و فداکاریها و حماسه آفرینیهای  شما در دفاع مقدس و در اسارت بسیار کار عظیم و بزرگی بوده است .
شما آزادگان عزیز برتکیه بر فضل و ایمان الهی و تدین  توانستید بر دشمن غلبه کنید، همچنین خانواده های شما نیز در این حماسه و ایثار قطعا شریک هستند .
ایشان در ادامه اظهار داشت: شما آزادگان در طول دفاع مقدس از رهنمودهای حضرت امام ( ره ) و مقام معظم رهبری حمایت کردید و الان هم این مسیر باید ادامه داشته باشد،این مسیر افق روشن دارد مسیر ما حرکت روبه جلو است .
ایشان با بیان اینکه این انقلاب با حضور و حمایتهای ملت ایران پیش میرود گفت: کشتی انقلاب اسلامی با ناخداگری برجسته، مجتهد، عادل پیش میرود و این موفقیت با حمایت و حضور ملت ایران در صحنه پیش می رود .
وی در پایان گفت: رمز موفقیت نظام اسلامی ایران ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان وحمایت از ولایت فقیه است .
 
کد مطلب: 236134