شهدا زندگی در پیشگاه الهی را به دنیای فانی ترجیح دادند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران بیان کرد: شهدای مدافع حرم و همه شهدای انقلاب زندگی ابدی در پیشگاه الهی را به دنیای فانی ترجیح دادند و اینها همه از برکات انقلاب اسلامی است.
شهدا زندگی در پیشگاه الهی را به دنیای فانی ترجیح دادند
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در مراسم کنگره شهدای مدافع حرم شهرستان ری که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهر ری برگزار شد، اظهار داشت: رشد و تعالی در دوران ارتباطات و عصر اطلاعات بسیار سریع و با سرعت در حال حرکت است اما با این حال جوانان این مرز و بوم با همه هجمه هایی که به کشور وجود دارد به خوبی در این مسیر قدم برداشته و امروز در تمام دنیا جوانان ایران اسلامی سر آمد هستند.
وی عنوان کرد: نه تنها در مسیر علم و آگاهی بخشی بلکه در تمام عرصه ها، جوانان ایران اسلامی که حتی انقلاب را ندیده اند با تلاش و پشتکار در حفظ انقلاب می کوشند به ما مسئولان گوشزد کنند که باید بیش از پیش در مسیر رشد و تعالی انقلاب قدم برداشته و هر چه داریم در این مسیر فدا کنیم.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بسیاری از شهدای مدافع حرم جوانانی هستند که بعضا شاید دفاع مقدس را هم ندیده باشند، تصریح کرد: این جوانان آنچنان دلباخته نظام، انقلاب و ولایت هستند که بهترین داشته خود را نیز در دست گرفته و برای دفاع از حریم ال الله فدا می کنند.
نصیری متذکر شد: شهدای مدافع حرم و همه شهدای انقلاب زندگی ابدی در پیشگاه الهی را به دنیای فانی ترجیح دادند و اینها همه از برکات انقلاب اسلامی است. 
وی افزود: ما به عنوان جاماندگان از قافله شهدا لازم است در کنار ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، تلاش و کوشش خود را در جهت هرچه مستحکم تر کردن ستون های انقلاب و همچنین حفظ و حراست از آن به کار بگیریم، تا شاید ذره ای از ایثار و از خود گذشتگی مدافعان حرم را ارج نهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 236264
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...