شهیدان درس شهادت را از عاشورا و کربلا آموختند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
مدیرکل بنیاد البرز تأکید کرد: شهیدان ما درس شهادت را از عاشورا و کربلا آموختند. عاشورا درس شهادت را به همه نسل‌ها و آیندگان تا روز قیامت آموخت.
شهیدان درس شهادت را از عاشورا و کربلا آموختند
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد، آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج به همراه جمعی از خادمان شهدا سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای طرح سپاس به دیدار والدین معزز شهیدان والامقام «کریمی» و «دهقانی» رفتند و در فضایی صمیمی با یکدیگر به گفتگو پرداختند.
طاهرنژاد در این مراسم با بیان اینکه مجد و عظمت والای شهادت همواره تجلی‌بخش حیات امت‌ها است، گفت: خون شهیدان شجره طیبه رسالت را سیراب کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: شهیدان جان‌های خود را فدا کردند اما دینشان را از دست ندادند، تنها هدف آن‌ها، اطاعت از ندای حق و احیای دین الهی بود.
وی تأکید کرد: شهیدان ما درس شهادت را از عاشورا و کربلا آموختند. عاشورا درس شهادت را به همه نسل‌ها و آیندگان تا روز قیامت آموخت و فهماند برای امور دینی و مادّی نباید دست از حق و اسلام و قرآن و ایمان شست و تسلیم شد و باید ایستاد و مقابله کرد، ولو اینکه به قیمت جان خود و یاران و خانواده تمام شود.

دانش آموزان شاهد و ایثارگر سرمایه‌های کشور هستند
مراسم پخت کیک انقلاب صبح 23 بهمن‌ ماه به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ساکی مدیر کل آموزش‌ و پرورش و دیگر مسئولین و خادمان شهدا در محل مدرسه شاهد شهید کلانتری برگزار شد.
طاهرنژاد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک آغاز چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی چهل‌سالگی انقلاب را مرهون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران دانست و گفت: امروز در آغاز چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی با تمامی شهیدانمان عهد و پیمان می‌بندیم که تا خون در رگ‌هایمان است راهتان را ادامه می دهیم.
وی افزود: امروز افتخار می‌کنیم با ایثار و جان‌فشانی‌های شهدا همیشه از گردنه‌های جنگ تحمیلی و توطئه‌های ریز و درشت گروهک‌های ضدانقلاب و تحریم‌ها و ترورها، سرافرازانه عبور کردیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: دانش آموزان شاهد و ایثارگر سرمایه‌ها و آیندگان این کشور هستند و باید از خون شهدا پاسداری کنند و انقلاب را در مسیر توسعه در مسیر هموار قرار دهند.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 236341
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...