مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
ديدار با خانواده شهدا موجب بركات الهی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با خانواده شهدای شهرستان کهگیلویه مجاهدت شهدا و ایثارگران را نقطه اوج اطاعت و بندگی خداوند و دیدار با خانواده‌های شهدا را موجب برکات الهی دانست.
 

به گزارش خبرنگار ایثار از کهگیلویه سید منصور موسوی عصر امروز در سفر به شهرستان کهگیلویه در دیدار با دوازده تن از خانوده شهدا این شهرستان مجاهدت شهدا و ایثارگران را نقطه اوج اطاعت و بندگی خداوند و دیدار با خانواده‌های شهدا را موجب برکات الهی دانست.
وی خطاب به برادان وخواهران شهداگفت: احساس مسئولیت شما فرزندان نسبت به مادران شهدا با خدمت کردن و پرستاری از وی که در بستر بیماری است نیز اجری اخروی درپی دارد که قطعا نشانه‌های آن را در پیشبرد کارهای خود به عینه خواهید دید.
موسوی افزود: همه مسئولان خادم و خدمتگزار پدران و مادران شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز این مرز و بوم هستیم و مطمئناً نسل‌های آینده هیچ موقع فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آنان را در پاسداری از کشور فراموش نخواهند کرد.
وی افزود: امروزه با توجه به توصیه‌های مقام عظمای ولایت توجه به سبک زندگی معنوی و به عبارت دیگر سبک زندگی جهادی از ضروریات سیره رفتاری و عملی جامعه ایثارگر به ویژه همسران شهدا  است.

موسوی  گفت: سبک زندگی معنوی از تولیدات سال‌های دفاع مقدس است و بر همین اساس شهدا خالق و موسس این سبک از زندگی هستند، امروز سیره و روش عملی زندگی شهدا باید توسط همسران شهدا احصاء و با هوشمندی و هنرمندی خاصی به نسل‌های مختلف جامعه منعکس شود.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد  با بیان اینکه رسالت امروز همسران شهدا و ایثارگران پاکدامنی و الگو بودن در محیط زندگی و بیرون از آن است، خاطر نشان کرد: ترویج سبک زندگی معنوی و جهادی شهدا در کنار این موضوع بسیار مهم است.

وی در ادامه افزود: نسل جوان ما باید مانند شهدای هشت سال دفاع مقدس به سمت تقویت باورهای اعتقادی، دفاع از استقلال و حفظ تمامیت ارضی این مرز و بوم قدم بردارند تا این کشور گران‌بها به مرور در مقابل حوادث بیمه شود.
موسوی گفت : ترفندهای استکبار جهانی با خالی کردن جامعه از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تضعیف همه‌جانبه روحیه ایثار و شهادت صورت می‌گیرد، بر همین اساس تنها راه عبور از این معبر حفظ و تقویت‌ مبانی دینی و اعتقادی و همچنین ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت است.
موسوی  بیان کرد: دشمن هر آنچه که بتواند در مقابل ناکارآمد کردن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هزینه می‌کند، با این وجود ما به این موضوع پی می‌بریم که دشمن تا چه حد از این فرهنگ ناب ترس و واهمه دارد.
پایان پیام
کد مطلب: 236366