داخلی صفحه مازندران خبر
 
شهادت نقطه اوج و كامل ترين جلوه ايثار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت: شهادت نقطه اوج و كامل ترين جلوه ايثار است
شهادت نقطه اوج و كامل ترين جلوه ايثار است
 
به گزارش ايثارواحد مازندران، عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز چهارشنبه بيست و پنجم بهمن ماه طي سخناني گفت: شهادت نقطه اوج و مرتبه كمال و كامل ترين جلوه ايثار و كمال انساني و مقدس ترين مفاهيم الهي است.
وي افزود:شهدا با خداي خود معامله كردند و تمام وجود خود را در راه ارزش هاي نظام و انقلاب فدا كردند و امروز مايه فخر و مباهات و افتخار كشور شدند.
رضايي با اشاره به بزرگداشت ياد شهدا در جامعه و اشاعه فرهنگ شهدا تصريح كرد:فرهنگ شهادت فرهنگ خودسازي، خداترسي،تقوا، اطاعت امر به خدا، امر به معروف و نهي از منكر، اقامه نماز و عزت نفس بوده است كه شهدا با برخورداري از چنين ويژه گي هايي به شهادت رسيدند و رستگار شدند.
مدير كل بنياد مازندران عمل به وصيت نامه شهيدان را ادامه راه آنان دانست و اظهارداشت:امروز ما در حالي در آرامش و امنیت زندگی کنیم كه جانبازان زیادی سالها درد و رنج تحمل کردند و آزادگانی که سالها به دور از خانواده سختی های زیادی را برای آسایش امروز و آزادی این مرز و بوم تحمل کردند ، لذا باید قدم هایمان را در عمل کردن به وصایای شهدا که هر خط آنها چراغهایی بر سر راه ما است را محکم تر و استوار تر برداریم.
رضايي گفت:هميشه و در همه حال به ياد شهدا باشيم و قدر زحمات ايثارگران را بدانيم و خانواده هاي اين عزيزان را فراموش نكنيم .
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران با بيان اينكه راه شهدا را گم نكنيم عنوان كرد: تفكر و انديشه اي كه در راستاي توسعه فرهنگ ايثار و شهادت باشد نه تنها راه نجات بخش جامعه است بلكه موجب آبرو و عزت جامعه محسوب مي گردد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 236377