حجت الاسلام و المسلمین شهیدی:
حراست چشم و بازوی مدیریت بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حراست یکی از مهمترین بخش های بنیاد شهید و امور ایثارگران است زیرا چشم و بازوی مدیریت است و نقش مهمی برای بهبود فعالیتها ایفا می کند.
حراست چشم و بازوی مدیریت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی روز سه شنبه هشتم اسفند ماه در ششمین همایش سراسری مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن تشکر از مجموعه حراست بنیاد گفت: باید توجه داشته باشیم، همواره جای پیشرفت برای این بخش وجود دارد اما فعالیت های این حوزه در مجموع رضایت بخش بوده و نمره مطلوبی را کسب کرده است.
وی ادامه داد: حراست یکی از مهمترین بخش های بنیاد شهید و امور ایثارگران است زیرا چشم و بازوی مدیریت است و نقش مهمی برای بهبود فعالیت ها ایفا می کند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه همه در حال خدمت به جامعه ای هستیم که آسایش و آرامش آن را به واسطه ایثارگران کسب کرده ایم، ادامه داد: با توجه به این جامعه هدف، بنیاد باید نسبت به سایر دستگاه ها در همه ابعاد برتر باشد و این مسئله اهمیت کار حراست بنیاد را نیز دو چندان می کند.
معاون رییس جمهور ادامه داد: حراست جایگاه افضل نیروها و کارکنان است و باید بهترین نیروهای بنیاد شهید و امور ایثارگران در آن خدمت کنند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اهمیت نقش نظارتی حراست بر تمام اجزای مجموعه گفت: حراست باید از بروز مشکلات پیشگیری کند و پیش از آنکه مشکلی ایجاد شود، زمینه ایجاد آن مشکل را برطرف کند.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با اشاره به نقش حراست در دوران فعلی گفت: امروز با توجه به شبکه های ارتباطی جدید و مجازی، جامعه در معرض آسیب های جدیدی قرار دارد و باید برای جلوگیری از این آسیب ها تلاش های بیشتری صورت گیرد.
وی در ادامه بر لزوم به روز بودن اطلاعات و دانسته های پرسنل حراست تاکید کرد و گفت: این موضوع با نگاه سیاسی و برخورد جناحی تفاوت دارد و هرگز نباید وارد فضاهای جناحی شد.
وی در پایان به بیان تذکرات و توصیه هایی خطاب به مسئولین حراست حاضر در این همایش پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 237907
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...