برپایی ​نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در بنیاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در آستانه 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهید از تاریخ 19 لغایت 24 اسفندماه در ساختمان مرکزی بنیاد (شهید ترک نژاد) برپا شده است.
برپایی ​نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در آستانه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهید، به همت اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد از 19 لغایت 24 اسفندماه در ساختمان مرکزی بنیاد (شهید ترک نژاد) برپا شده است.
حجت‌الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد بابیان اینکه هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه معرفی کارآفرینان شاهد و ایثارگر و ایجاد انگیزه برای آن‌ها است گفت: حدود 500 کارآفرین شاهد و ایثارگر در سراسر کشور وجود دارند که در این نمایشگاه به نمایندگی از هر استان یک نفر انتخاب‌ شده و دستاوردهای خود را در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته است.
وی ادامه داد: منتخبین استان‌ها در این نمایشگاه از میان فرزندان و همسران شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند و با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های هر استان دستاوردهای خود را ارائه داده‌اند مانند استان‌های ایلام که صنایع‌دستی و لرستان که در زمینهٔ صنعت به نمایش تولیدات خود پرداخته است.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد با اشاره به استقبال بی‌نظیر کارکنان و مراجعین از دستاوردهای کارآفرینان شاهد و ایثارگر در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: ان شاء الله با فراهم شدن زمینه و با مشارکت بنیاد و بضاعت مالی، بتوانیم جشنواره‌های استانی را نیز برای نمایش تولیدات جامعه هدف برگزار کنیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 239471
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...