مادران و همسران شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مادران و همسران شهدا از اسوه‌های صبر و استقامت در دوره معاصر هستند و امروز این بانوان که در مکتب فاطمه(س) درس شجاعت و ایستادگی آموختند، چشم چراغ ملت هستند.
مادران و همسران شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان کهگیلویه و بویر احمد دوشنبه 21 اسفند در مراسم تجلیل از مادران و همسران شهدای شهرستان بویراحمد در یاسوج، ضمن گرامیداشت روز شهید و یاد و خاطره هزار و 800 شهید استان، گفت: مادران و همسران شهدا از اسوه‌های صبر و استقامت در دوره معاصر هستند و امروز این بانوان که در مکتب فاطمه(س) درس شجاعت و ایستادگی آموختند، چشم و چراغ ملت هستند.
وی با بیان اینکه همه باید به آرمان شهدا دل ببندیم، افزود: اگر کشور بخواهد از گردنه های سخت تاریخی عبور کند باید به فرهنگ و ایثار و شهادت رجوع کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت راه برون رفت جامعه از مشکلات است، تصریح کرد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جاری و ساری و فرهنگ رزمندگان دفاع مقدس در جامعه نهادینه شود این ملت می‌تواند دشمنان را در عرصه‌های مختلف نبرد به زانو درآورد.
وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت بر همه فرهنگ‌ها برتری داشته و بر فراز همه فرهنگ‌ها می درخشد، افزود: فرهنگ ولایتمداری و تبعیت محض از رهبری از ویژگی‌های برجسته رزمندگان و شهدا بود. شهدای ما خدا محور بودند و این را آرمان و هدف خود برگزیدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239843
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...