راه شهادت راه سعادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: راه شهادت راه سعادت است و در این راه خوف و حزنی نباید به خود راه داد. حزن نسبت به گذشته و خوف نسبت به آینده است که در شهادت هیچ کدام از این دو راهی ندارد.
راه شهادت راه سعادت است
 
به گزارش «ایثار»، علی محمد احمدی در دیدار با جمعی از مدیران و کارکنان بنیاد کهگیلویه و بویراحمد که به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس این بنیاد صورت گرفت، گفت: بنیاد به‌ عنوان یکی از نخستین نهادهای انقلابی با فرمان امام خمینی (ره) در 22 اسفندماه سال 1358 و با دو هدف اصلی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا تأسیس شد.
استاندار کهگیلویه و بویر احمد تاکید کرد: بنیاد اکنون به یکی از نهال های پرثمر و پربار انقلاب تبدیل شده است. نقش فرزندان شهدا در حفظ و ارتقای نظام بسیار اثرگذار است و کرامت خانواده های شهدا و ایثارگران باید حفظ شود.
وی تاکید کرد: راه شهادت راه سعادت است و در این راه خوف و حزنی نباید به خود راه داد. حزن نسبت به گذشته و خوف نسبت به آینده است که در شهادت هیچ کدام از این دو راهی ندارد.
احمدی اظهار داشت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس نسبت به جمعیت بیشترین حضور را در جبهه های جنگ به خود اختصاص دادند و با توجه به تعداد ایثارگران استان باید بیش از پیش در حوزه خدمت رسانی به خانواده های ایثارگران اقدام کرد.
استاندار استان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 96 تا کنون مسئولان استانداری از تعداد 556 خانواده معظم شهدا دیدار کردند که می طلبد سایر دستگاه های اجرایی نیز در این راستا بیش از گذشته تلاش کنند.
وی با تاکید بر اینکه خانواده های ایثارگران سرمایه های معنوی کشور و نظام هستند، اظهار داشت: احداث مجتمع توانبخشی ایثارگران برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی ایثارگران ضروری است.
احمدی با اشاره به بازدید از بیمارستان سلمان یاسوج، عنوان کرد: فضای فیزیکی این بیمارستان مطلوب بود ولی از نظر کادر درمانی و تجهیزات، مشکلات بسیاری دارد که باید برنامه ریزی و تمهیدات لازم جهت تجهیز آن اندیشیده شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239853
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...