جامعه مدیون شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه جامعه ما مدیون شهدا و ایثارگران است، ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران علاوه بر فعالیت های تعریف شده ای که انجام می دهد، باید برای اشتغال فرزندان شهدا هم برنامه ریزی کند.
جامعه مدیون شهدا و ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار با کارکنان بنیاد استان که در آستانه روز بزرگداشت شهدا برگزار شد، با بیان اینکه فرهنگ شهادت باید در جامعه ما همواره زنده بماند، اظهار کرد: توجه به خانواده و فرزندان شهدا اصل اساسی و از سیره پیامبر و بزرگان دین ما است و در بزرگداشت ها این مهم مورد توجه قرار می گیرد.
وی افزود: بنیاد شهید نیز در راستای ارج نهادن به جایگاه شهدا و توجه به خانواده آنان در جامعه تأسیس شده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان بیان کرد: فرهنگ و تفکر مقاومت در جامعه باید ماندگار شود تا مردم احساس کنند یک پشتوانه محکم دارند.
وی از دیگر موارد حائز اهمیت را برگزاری مجالسی برای ماندگاری نام و یاد شهدا خواند و عنوان کرد: سرو سامان دادن خانواده شهدا و ایثارگران از دیگر اهداف تاسیس بنیاد شهید است.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه جامعه ما مدیون شهدا و ایثارگران است، ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران علاوه بر فعالیت های تعریف شده ای که انجام می دهد، باید برای اشتغال فرزندان شهدا هم برنامه ریزی کند.
وی با اشاره به اینکه بنیاد می تواند در بخش درآمدزایی و سرمایه گذاری اقدام به اشتغال جامعه هدف خود کند، بیان کرد: توجه به اشتغال فرزندان و خانواده شهدا مسئله جدی است که باید مسولان استان در کنار بنیاد به آن توجه کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239857
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...