شهدا با جانفشانی، موجب ماندگاری نظام اسلامی شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
استاندار لرستان بیان کرد: شهدا ارزشمندترین دارایی خود را در راه تحقق آرمان‌های والای نظام و انقلاب نثار کرده و با از خود گذشتگی و جانفشانی موجب ماندگاری و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.
شهدا با جانفشانی، موجب ماندگاری نظام اسلامی شدند
 
به گزارش «ایثار»، سید موسی خادمی عصر دوشنبه ۲۱ اسفند در دیدار با فرزندان شهید شاغل در استانداری و فرمانداری‌های لرستان که به‌ مناسبت بزرگداشت روز شهید برگزار شد، گفت: راه نجات و بقای کشور، پایبندی عملی به آرمان‌ها، اهداف شهدای والامقام و الگو قرار دادن آنان است.
وی با اشاره به این‌که شهدا و خانواده شهدا به‌ دلیل پایداری و صبر باید الگوی جامعه باشند، عنوان کرد: فرزندان شهدا مایه مباهات جامعه هستند.
خادمی با اشاره به توانمندی‌های فرزندان شاهد، اظهار کرد: فرزندان شهدا باید با تاسی از پدرانشان در تمام عرصه‌ها پیشگام بوده و بتوانند در جامعه تاثیرگذار باشند.
وی با تاکید بر این‌که بی‌تردید عظمت و ذات پاک شهدا در وجود فرزندان‌شان نیز نهفته است، افزود: فرزندان شهید باید از سایرین متفاوت‌تر و مشخص‌تر باشند و به نیروهای فاخر هر سازمان تبدیل شوند.
خادمی افزود: شهدا ارزشمندترین دارایی خود را در راه تحقق آرمان‌های والای نظام و انقلاب نثار کرده و با از خود گذشتگی و جانفشانی موجب ماندگاری و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند و امروز صبر و بردباری خانواده‌ و فرزندان معظم شهدا مسئولیت سنگینی بر دوش مسئولان گذاشته است.
استاندار لرستان افزود: خوشبختانه مدیران فعلی استان از آزادگان، جانبازان، ایثارگران و یا خانواده‌های شهدا هستند و برای رفع مشکلات این قشر دلسوزانه تلاش می‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239859
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...