تجدید میثاق با شهدا وظیفه ای همگانی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
مدیرکل بنیاد مازندران تجدید میثاق با شهدا را وظیفه ای همگانی دانست و گفت: امروز مردم بايد شهدا را الگوی خود قرار دهند، از اهداف و مسير شهدا فاصله نگيرند و در توسعه فرهنگ شهدا كوشا باشند.
تجدید میثاق با شهدا وظیفه ای همگانی است
 
به گزارش «ايثار»، همزمان با 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و به منظور ادای احترام به مقام والای شهيدان گرانقدر، مراسم عطرافشانی و گلباران مزار شهدای مازندران برگزار شد.
عباسعلی رضایی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در این مراسم ضمن گراميداشت 22 اسفند سالروز تأسيس بنياد شهيد و روز بزرگداشت شهدا، گفت: تجديد ميثاق با شهدا وظيفه ای همگانی است و امروز قدرشناسی از شهيدان امری واجب و ضروری است. امروز مردم بايد شهدا را الگوی خود قرار دهند، از اهداف و مسير شهدا فاصله نگيرند و در توسعه فرهنگ شهدا كوشا باشند.
مديركل بنياد مازندران از حضور مسئولين و كاركنان دستگاههای اجرايی استان در مراسم عطرافشانی مزار شهدا قدردانی كرد و گفت: هميشه به ياد شهدا باشيم و آرمان و هدف آنان را دنبال کنیم.
شركت كنندگان، پس از آن بر مزار نورانی شهدا حضور يافتند و با قرائت فاتحه، ياد و خاطره شهدا را گرامی داشتند و با آرمان های بلند شاهدان هميشه جاويد تاريخ تجديد ميثاق كردند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 239864
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...