خانواده های شهدا نماد استقامت و پایداری ایران اسلامی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران بیان کرد: خانواده های شهدا نماد استقامت و پایداری ایران اسلامی هستند، آنها همچنین برای تمامی مردم و مسئولان یک افتخار بزرگ محسوب می شوند.
خانواده های شهدا نماد استقامت و پایداری ایران اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در دیدار با خانواده شهيدان «محمد زواره محمدی» و «اسماعيل طاری» با اشاره به اینکه خدمت به خانواده شهدا افتخاری بزرگ و توفیق الهی است، اظهار داشت: ارزش شهدا به خونی است که خالصانه در راه خدا می‌دهند که این کار لذت‌بخش شامل افراد خاص می شود.
وی تصریح کرد: جوانان انقلاب اسلامی در مکتبی رشد و نمو پیدا کرده‌اند که از خود گذشتگی و ایثار را سرلوحه کار خود قرار دادند و با خون خود از میهن اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران ادامه داد: خدمت به خانواده شهدا که با صبر و گذشت خود درس ایثار و فداکاری به ما دادند باعث افتخار و لذت‌بخش است.
مرتضوی با بیان اینکه افتخار ما این است که رهرو راه شهدا، آرمان‌ها و ارزش‌های اصیل سیدالشهدا(ع) هستیم، عنوان کرد: اسوه‌های صبر، استقامت و مقاومت، عنوانی زیبنده برای خانواده های شهدا است و به همین جهت باید با تمام وجود و قدرت، ایشان را تکریم کنیم.
وی ضمن اشاره به اینکه رزمندگان و بازماندگان دفاع مقدس در جامعه باید مورد تکریم قرار گیرند، خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا نماد استقامت و پایداری ایران اسلامی هستند؛ آنها همچنین برای تمامی مردم و مسئولان یک افتخار بزرگ محسوب می‌شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239868
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...