پیام استاندار قزوین به مناسبت روز شهید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
استاندار قزوین با صدور پیامی، 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا را گرامی داشت.
پیام استاندار قزوین به مناسبت روز شهید
 
به گزارش «ایثار»، در متن پیام عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و رییس شورای ترویج و توسعه‌ فرهنگ ایثار و شهادت استان آمده است:
خورشید، بزرگ‌ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکّبر آزادگی، و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی است که در بی‌تعلق‌ترین ثانیه‌های زندگی، بر زبان شهید جاری می‌شود؟!
شهدا، رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند و شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا، مرزبانان همواره بیدار هستند.
آری! رهایی، محصول دل سپردگی مردان جهاد، به عالمی فراتر از خاک است؛ محصولی که توازن عقل‌های زمین را درهم می‌شکند، پس سلام بر شهدا که ایستاده پرواز می‌کنند.
و ما خاکیان زمین نیز پاس می‌داریم 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا را که نه یک روز که همه روزها بلکه روز بزرگداشت حماسه‌سازان بی‌ادعای سرزمین ایران پهناور است، شهدایی که رفتند تا آسمان امیدمان آبیِ آبی بماند.
اینجانب همزمان با بزرگداشت این روز خجسته، سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان معمار کبیر انقلاب را به خادمان صبور و تلاشگر بنیاد شهید در سراسر استان تبریک و تهنیت عرض نموده، برای این عزیزان توفیق خدمتگزاری بیش از پیش را از خداوند بزرگ خواستارم.
عبدالمحمد زاهدی
استاندار قزوین
انتهای پیام/
کد مطلب: 239876
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...