شهدا پهلوانان واقعی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
نماینده ولی فقیه در قزوین با بیان اینکه شهدا پهلوانان واقعی هستند، گفت: اگر همه پهلوانان جمع شوند خاک پای شهدا نمی‌شوند زیرا آنها جانشان را در راه خدا و اسلام دادند و در نزد پروردگارشان از مقام والایی برخوردارند.
شهدا پهلوانان واقعی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین به همراه غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و محمدرضا علی‌اکبربیک معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با والدین شهدا دیدار کردند.
این دیدارها به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا از والدین شهیدان «حبیب و فریدون شفیع‌آبادی» و شهید «امیر خاکعلی» صورت گرفت.
عابدینی در این دیدارها با بیان اینکه شهدا پهلوانان واقعی هستند، گفت: اگر همه پهلوانان جمع شوند خاک پای شهدا نمی‌شوند زیرا آنها جانشان را در راه خدا و اسلام دادند و در نزد پروردگارشان از مقام والایی برخوردارند.
نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین، افزود: شهدا با روحیه‌ ایثارگری و شجاعتی که داشتند از تعلقات دنیوی گذشتند و به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل رفتند تا از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب حراست کنند.
وی با بیان اینکه شهدا زنده‌اند و در نزد خداوند روزی می‌خورند، گفت: شهیدان با خداوند معامله کردند به همین دلیل به مقام والایی دست یافتند و یادشان هرگز فراموش نخواهد شد.
در ادامه این دیدارها، حقایق‌پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدا گفت: امرز هر چه داریم به برکت خون شهدا و رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنان است.
وی با اشاره به حق پرستاری گفت: مسوولان بنیاد در ارایه‌ خدمات به والدین شهدا که صاحبان اصلی نظام هستند از انجام هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239887