پیام نماینده ولی فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز شهید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به صورت مشترک به مناسبت روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کردند.
پیام نماینده ولی فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز شهید
 
‍ به گزارش «ايثار»، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به صورت مشترک به مناسبت روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کردند.
در پیام صادر شده از سوی آیت الله ملک حسینی و احمدی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بسم الرب الشهدا والصدیقین
شهادت، جانثاری و فدا شدن در راه ارزشها و آرمانهای والایی است که سیر الی الله و رسیدن به معبود را به همراه دارد.
بزرگداشت شهدا و تجلیل از مقام شامخ آنها در حقیقت بزرگداشت ایمان، عشق، حماسه، شجاعت و کرامت انسانی و تداوم بخش گفتمان انقلاب اسلامی است و به راستی که ملت ایران باید به وجود چنین مردان وزنانی ببالند و قدرشناس آنان و خانواده های صبورشان باشد، چرا که آسایش، آرامش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی به برکت خون شهدا، جانفشانی ایثارگران و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری است.
نامگذاری ٢٢ اسفندماه به نام روز بزرگداشت شهدا، نشان از تلاش برای، اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران است.
اهتمام دولتمردان به جامعه‌ عزیز شاهد و ایثارگر در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، وظیفه و رسالت کارگزاران این دولت را سنگین تر نموده و انتظار از کلیه عزیزانی که توفیق خدمت گزاری به خانواده های معزز شاهد و ایثارگر را دارند، این است که با جدیت و پشتکار، فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمرده و از هیچ گونه تلاشی در راستای ادای دین به جامعه ایثارگر، عزت و رفاه این عزیزان فروگذار ننمایند.
فرارسیدن این روز بزرگ که به مناسبت تشکیل نهاد مقدس بنیاد شهید به دست مبارک امام راحل (ره) به نام روز شهدا نامگذاری شده را تبریک عرض نموده و برخود لازم می دانیم از زحمات و تلاشهای صادقانه، مخلصانه و مجدانه تمامی خدمتگزاران به این قشر معزز صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و علو درجات را برای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعین حرم وحریم امنیت آرزو نماییم.
 علی محمداحمدی استاندارکهگیلویه و بویراحمد
 سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری
انتهای پیام/
کد مطلب: 239888