تجلیل از ایثارگران و شهدا یک امر همیشگی و همگانی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی گفت: تجلیل از ایثارگران و شهدا یک امر همیشگی و همگانی است و در همین راستا شاهد اجرای برنامه های مردم محور در موازات برنامه های دولتی برای تکریم شهدا و خانواده های آنان هستیم.
تجلیل از ایثارگران و شهدا یک امر همیشگی و همگانی است
 
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در آیین عطرافشانی گلزار شهدا در ارومیه به مناسبت 22 اسفند روز شهدا و سالروز تاسیس نهاد بنیاد شهید، با تبریک این مناسبت، با اشاره به حمایت ها و برنامه های دولت در راستای تکریم شهدا و ایثارگران در زمینه های خدمت رسانی، معیشت و اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اظهار داشت: قوانین موجود و نیز عملکرد دستگاه های مختلف گویای عنایت ویژه به شان و منزلت شهدا دارد.
وی افزود: تجلیل از ایثارگران و شهدا یک امر همیشگی و همگانی است و در همین راستا شاهد اجرای برنامه های مردم محور در موازات برنامه های دولتی برای تکریم شهدا و خانواده های آنان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقدیر از همکاری ارگان های مختلف با مجموعه بنیاد در طول سال جاری، برگزاری یاداره ها به منظور تداوم راه روشن شهدا، تکریم شهدا و ایثارگران و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از جمله برنامه های بین بخشی دانست که سهم بسزایی در تکریم شان و منزلت شهدا دارد.
مهدی فعال خاطرنشان کرد: پاسداشت مردان مردی که در مقاطع مختلف در صف اول حفظ نظام ایثارگری کردند وظیفه ای همگانی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239910