خدمت به جامعه ایثارگران، آبروی انسان را تضمین می کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه توفیق خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری، عزت و آبروی یک انسان را تضمین می‌کند، اظهار داشت: خادمی شهدا را باعث افتخار و مباهات خود می‌دانیم.
خدمت به جامعه ایثارگران، آبروی انسان را تضمین می کند
 
به گزارش «ایثار»، مدیرکل، معاونین و کارکنان بنیاد آذربایجان‌شرقی همزمان با روز شهید، با حضور در گلزار مطهر شهدای تبریز، با نثار فاتحه به روح کبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر با آرمان‌های شهدا و امام راحل تجدید عهد و پیمان کردند.
قاسم صمدیان با بیان اینکه توفیق خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری، عزت و آبروی یک انسان را تضمین می‌کند، اظهار داشت: خادمی شهدا را باعث افتخار و مباهات خود می‌دانیم و در محضر شهدا عهد می‌بندیم در خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهادت نصیب کسانی شد که لایق این فیض بودند، افزود: بسیاری از عزیزان و جوانانی که اکنون در گلزار مطهر شهدا آرام خفته‌اند همرزمان بسیاری از خادمین شهدا هستند.
وی با تاکید بر اینکه یادآوری گذشت و ایثار شهدا هر لحظه می‌تواند باعث تقویت روحیه کارکنان بنیاد شود، افزود: بار دیگر در محضر شهدا عرض می‌کنیم، در خدمت رسانی به جامعه بزرگ ایثارگری میهن عزیزمان کم نگذاشته‌ایم و تلاش مضاعف در بهبود خدمات‌رسانی به یادگاران‌شان داریم.
وی با بیان اینکه اکنون به برکت جوانان مدافع حرم و شهدای انقلاب در اذهان دشمنان اسلام که قصد دست درازی به خاک میهن عزیزمان را دارند، ترس حاکم می‌شود، افزود: مردانگی و بزرگ مردی انسان‌هایی چون شهدا همیشه در دل مردم جاوید بوده و خواهد ماند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239917