همه مسئولان در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ در روز 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا تأکید کرد: همه مسئولان در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند.
همه مسئولان در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ در سالروز 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا در گفت‌وگوی تلویزیونی با برنامه حوالی امروز در خصوص طرح سپاس گفت: مدیران دستگاه‌های دولتی در بحث مربوط به تکریم و ارتباط عاطفی با ایثارگران به تأسی از مدیران ارشد نظام با بنیاد همراه هستند و طرح سپاس را پیگیری می‌کنند و در این طرح از خانواده معظم شهدا و ایثارگران سپاسگزاری می شود.
وی با اشاره به اینکه خانواده‌های شاهد و ایثارگر مناعت طبع بسیاری دارند گفت: وظیفه ما کارگزاران نظام تمرکز بر خانواده‌هایی است که به بنیاد مراجعه نمی‌کنند و طرح سپاس به همین منظور طراحی‌شده است، بنابراین از 22 بهمن تا 22 اسفند بالغ‌بر 30 هزار دیدار در قالب طرح سپاس در کل کشور انجام‌شده است و هرسال بالغ‌بر 400 هزار دیدار برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری می‌شود، در این راستا تمامی سازمان‌ها به این باور رسیدند همان‌طور که امام خمینی (ره) فرمودند: «هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است». بنابراین همه ما تا قیام و قیامت مدیون خون شهدا هستیم.
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با تأکید بر اینکه برقراری ارتباط عاطفی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر بسیار اهمیت دارد اظهار داشت: خانواده شهدا به‌ویژه والدین آن‌ها بسیار بزرگوار هستند و خوشبختانه دولتمردان نظام و مسئولین بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب آن‌ها را فراموش نکردند و با نگاه مسئولانه وارد این عرصه شدند.
وی بابیان این‌که به نمایندگی از مجموعه نظام جمهوری اسلامی در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در خدمت 73 درصد از ایثارگران استان تهران هستیم گفت: در مباحث فرهنگی 32000 دانشجو و بالغ‌بر 5000 دانش‌آموز در تهران بزرگ داریم و در حوزه بهداشت و درمان نیز در قالب دو سیستم حمایتی بیمه همگانی و بیمه تکمیلی ارائه خدمت می‌کنیم.
نصیری در پایان ابراز امیدواری کرد که دیگر دستگاه‌ها و نهادهای دولتی نیز در راستای ارائه خدمات به ایثارگران و خانواده‌های شاهد به بنیاد شهید و امور ایثارگران کمک کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239929