گلزارهای شهدا نمادی از مقاومت ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
نماینده ولی فقیه در استان قم به جایگاه گلزارهای شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: گلزارهای شهدا نمادی از مقاومت ملت ایران، امامزادگان عشق و نماد استکبار و ظلم ستیزی هستند.
گلزارهای شهدا نمادی از مقاومت ملت ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله سید محمد سعیدی در روز بزرگداشت شهدا و در دیدار با اعضای شورای معاونان و مدیران بنیاد قم، گفت: ثمره شجره طیبه در دوران ما پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار حکومت اسلامی است. این شجره طیبه باغبان می خواهد و نیازمند آبیاری است.
تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) تاکید کرد: هر بار که خون شهدا این درخت را آبیاری می کند، ثمره و رشد و نمو این شجره طیبه بیشتر می شود.
نماینده ولی فقیه در استان قم بیان کرد: امروز مسئولان باید به آرمان های شهدا متعهد و پایبند بوده و در مسیر آنها حرکت کنند.
وی به جایگاه گلزارهای شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: گلزارهای شهدا نمادی از مقاومت ملت ایران، امامزادگان عشق و نماد استکبار و ظلم ستیزی هستند.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران نیز در این دیدار گزارش اجمالی از فعالیت های صورت گرفته در بنیاد ارائه کرد و گفت: در سال جاری هفت هزار دیدار در قالب طرح سپاس با خانواده شهدا انجام شده و به همین تعداد نیز به اردوهای فرهنگی و زیارتی اعزام شدند.
وی به طرح پایش سلامت اشاره کرد و افزود: سه هزار نفر از والدین شهدا در این طرح قرار دارند که تاکنون 350 نفر از جانبازان در این طرح پایش شده اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 239963