خانواده های شهدا پشت و پناه ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷
استاندار سمنان با یادآوری این نکته که شما خانواده‌های شهدا همواره برای ما عزیز بوده و پشت‌ و پناه این امت هستند، اظهار کرد: اولیای شهدا، پدران و مادران همه‌ این ملت هستند و این ملت به وجود این عزیزان می بالد.
خانواده های شهدا پشت و پناه ملت ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، جمعی از خانواده‌های معزز شهدای استان سمنان به همراه کارکنان بنیاد و مسئولان بیمه دی و بانک دی استان صبح سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶ مصادف با روز ملی بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی با استاندار سمنان دیدار و گفت‌وگو کردند.
چاوشی، استاندار سمنان در این دیدار اظهار داشت: هر روز، روز شهید است چون یکی از معانی شهید، شاهد و ناظر است.
وی در ادامه گفت: شهدای عالی‌ قدر همچون ستارگانی در آسمان حیات بشری می‌درخشند. شهدا بنا به آیات وحی، زندگان جاوید و مرزوق پیشگاه خداوند هستند اما روزی آنان فراتر از روزی ما خاکیان است.
استاندار سمنان با یادآوری این نکته که شما خانواده‌های شهدا همواره برای ما عزیز بوده و پشت‌ و پناه این امت هستید، اظهار کرد: اولیای شهدا، پدران و مادران همه‌ این ملت هستند و این ملت به وجود این عزیزان می بالد. خانواده شهدا از عزیزترین سرمایه خود گذشتند و خداوند فرزندان ایشان را برای هم‌نشینی با خود برگزید، لذا ما به دعای خیر این عزیزان برای ادامه مسیر خدمت‌رسانی محتاج هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240133
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...