آسایش امروز ما مدیون فداکاری شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثارگر است.
آسایش امروز ما مدیون فداکاری شهدا و ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در جلسه معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر بیان داشت: امروز جامعه اسلامی و همه‌ کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثارگرانی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.
مدیرکل بنیاد بوشهر افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران است و این وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
وی با اشاره به اشتغال ایثارگران در دستگاه‌ها گفت: امیدواریم مدیران استانی نسبت به جذب فرزندان شاهد و ایثارگر در بخش دولتی و خصوصی اهتمام خاصی داشته باشند و در رفع میزان بیکاری ایثارگران اقدامات مؤثری را انجام دهند.
مدیرکل بنیاد بوشهر در ادامه در خصوص واگذاری زمین به ایثارگران و تشکیل کارگروه گلزارها توضیحاتی را بیان کرد.
مهرداد ستوده سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر نیز در این جلسه گفت: با تمام توان برای به‌کارگیری ظرفیت‌های استانی برای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر تلاش می‌کنیم. تجلیل از ایثارگران وظیفه همه ما و مدیران دستگاه‌ها است و مسئولان باید دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را در برنامه کاری خود داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240257
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...