​دیدار با ایثارگران سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: دیدار با ایثارگران و خانواده‌های شهدا سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.
​دیدار با ایثارگران سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران و احسان رجبی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های استان تهران در دیدار با «مصطفی کشمیر» جانباز 70 درصد، بابیان اینکه دیدار با ایثارگران و خانواده‌های شهدا سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود، اظهار داشت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آن‌ها هستند و اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی در این دیدار از روحیه والای ایثارگران شهرستان ورامین در دوران سخت اسارت تجلیل کرد و افزود: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آن‌ها در برابر سختی‌ها، مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، افزود: جانبازان گران‌قدر ۷۰ درصد هم اجر شهدا و هم اجر جانبازان را دارند و به فرموده رهبر معظم انقلاب، همسران بزرگوار این عزیزان نیز در اجر جانبازی آن‌ها سهیم هستند.
مرتضوی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان باعث افتخار و سرافرازی همه ملت ایران هستند و امنیت و استقلال امروز ما مدیون صبوری و ازخودگذشتگی این افراد است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240258
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...