افتتاح پروژه‌های جدید بهداشتی و درمانی شرکت مِتُد برای خدمات‌رسانی به ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
پروژه‌های جدید شرکت مِتُد با حضور دکتر عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شدند.​
افتتاح پروژه‌های جدید بهداشتی و درمانی شرکت مِتُد برای خدمات‌رسانی به ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا عباسپور روز چهارشنبه 23 اسفندماه در مراسم افتتاح پروژه‌های جدید شرکت مِتُد (وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران) ضمن تبریک روز شهید و سالروز تأسیس بنیاد شهید گفت: حوزه اصلی کار بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است، اما بخش خدمات‌رسانی این مجموعه نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و ارائه خدمات مناسب می‌تواند زمینه بهتری را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهیا سازد.
وی افزود: یکی از سیاست‌های اصلی بنیاد در زمینه ارائه خدمات درمانی به ایثارگران استفاده از خرید خدمت از طریق بخش‌های دولتی و خصوصی است، اما در زمینه‌هایی که نیاز به ارائه خدمات تخصصی وجود دارد یا خدماتی که بخش‌های دولتی و خصوصی امکان ارائه آن را به ایثارگران نداشته باشند بنیاد راسآ نسبت به ارائه به این عزیزان اقدام می‌کند که از جمله این موارد می‌توان به خدمات «اُرتز و پروتز» و «خدمات تخصصی روان پزشکی جانبازان  اعصاب و روان» و خدمات مشابه اشاره کرد و راه اندازی مراکزی مانند مِتُد و افتتاح پروژه هایی که امروز در این مراسم صورت می‌گیرد نیز در همین راستاست.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: بنیاد تاکنون نسبت به راه‌اندازی مراکز متعدد پزشکی و درمانی برای ارائه خدمت به جامعه ایثارگری اقدام کرده است و این مراکز در صورت امکان و وجود ظرفیت مازاد بر نیاز ایثارگران، به عموم جامعه نیز خدمات درمانی ارائه می‌کند.
عباسپور با اشاره به تاریخچه شرکت مِتُد گفت: این شرکت در سال 1372 راه‌اندازی شده است و در دوره مدیریت جدید این مجموعه شاهد توسعه چشمگیر و کیفی‌تر شدن خدمات هستیم که تلاش‌های مجموعه هیئت‌مدیره و مدیرعامل این شرکت قابل تقدیر است و امیدواریم شاهد ادامه روند رو به رشد مجموعه مِتُد و تسری این روند به سایر بخش‌ها باشیم.
مدیرعامل شرکت مِتُد نیز در این مراسم با بیان اینکه شرکت متد ظرفیت‌های مناسبی از نظر زیربنایی و امکانات درمانی در اختیار دارد افزود: با توجه به این امکانات می‌توان بهره‌وری مجموعه را افزایش داد.
مهدی معصومی سپس به ارائه توضیحاتی در خصوص پروژه‌های جدید شرکت مِتُد که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند پرداخت و گفت: برای مجموع این پروژه‌ها 10 میلیارد تومان هزینه شده است که 2 میلیارد تومان آن توسط بخش خصوصی تأمین شده است.
گفتنی است در این مراسم پروژه‌های «آزمایشگاه کوثر»، «دستگاه رادیولوژی دیجیتال کوثر»، «داروخانه درمانگاه شاهد»، «فروشگاه تجهیزات توان‌بخشی مرکز ارتز و پروتز کوثر»، «مرکز روزانه بیمارستان نیایش» و «افزایش ظرفیت بیمارستان نیایش به 140 تخت» رسماً افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240271
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...