خدمت به خانواده های معظم شهدا گامی در جهت تداوم راه شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوجستان در مراسم محوری بزرگداشت روز شهدا: خدمت به خانواده های معظم شهدا گامی در جهت تداوم راه شهیدان است
خدمت به خانواده های معظم شهدا گامی در جهت تداوم راه شهداست
 
به گزارش ایثار واحد سیستان و بلوچستان، مراسم محوری 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا در مرکز فرهنگی گلزار شهدای شهرستان زاهدان و با حضور پرسنل بنیاد، برخی از مسئولین ادارات و نیز جمعی از خانواده های معظم شاهد و ایثاگر این شهرستان برگزار گردید.
عباس پالاش مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، ضمن تبریک این روز، خدمت به شهدا و خانواده های مکرم ایشان را مایه افتخار مردم و مسئولین دانست و افزودند: بهای فداکاری و از خودگذشتگی شهدا چیزی جز خدمت به خانواده های ایشان و نیز تداوم راهشان نیست ایشان همچنین خدمت خالصانه را گامی در جهت  ابقا و تداوم راه شهیدان خواندند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همچنین ضمن تشریح برنامه های این روز، گفت: مراسم بزرگداشت روز شهداء به صورت همزمان در 19 شهرستان استان برگزار می شود.
در ادامه حجت الاسلام راهداری امام جمعه موقت زاهدان هم در این مراسم گفت: شهدا با ایمان و اعتماد کامل به خدا این مسیر را انتخاب کردند و به همه ما درس بصیرت و اخلاص دادند.
در این مراسم قبور مطهر شهدا عطرافشانی و از جانباز حسین جهانتاب تجلیل به عمل آمد.

 
کد مطلب: 240310
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...