خدمت در بنیاد سعادتی دنیوی و اخروی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸
مدیر کل بنیاد گلستان بیان کرد: کارکنان بنیاد در نهادی مقدس مشغول به خدمت هستند و به همین دلیل خدمت در بنیاد یک سعادت دنیوی و اخروی است.
خدمت در بنیاد سعادتی دنیوی و اخروی است
 
به گزارش «ایثار»، همایش تجلیل از خادمین خانواده‌های شاهد و ایثارگر گلستان عصر چهارشنبه بیست و سوم اسفندماه 96 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.
علی‌اصغر فاضلی در این همایش اظهار داشت: کارکنان بنیاد در نهادی مقدس مشغول به خدمت هستند و به همین دلیل خدمت در بنیاد یک سعادت دنیوی و اخروی است.
وی ادامه داد: از مهم‌ترین اقدامات ما در بنیاد این است که یاد و خاطره همه شهیدان ایران اسلامی راه زنده نگه‌ داریم و پیمان بسته‌ایم تا متعهدتر و مسئولانه‌تر در خدمت به این قشر معزز تلاش و کوشش کنیم.
مدیر کل بنیاد ضمن بیان اینکه شهدای اسلام زنده‌اند و یاد و خاطرشان همواره در اذهان ملت شهیدپرور جای دارد، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی که در استان گلستان حکم‌فرما است دستمایه خون رنگین شهدا است و این نتایج فداکاری بی‌ادعای شهدای اسلام است.
وی با اشاره به درک هر چه‌ بهتر جامعه ایثارگری به‌ عنوان ولی نعمات واقعی این نظام  و انقلاب، افزود: توسعه و پیشرفت ما در تمامی عرصه‌ها با پیروی از راه و آرمان‌های شهدا ممکن خواهد بود، پس تلاش کنیم در این مسیر روشن خدماتی توأم با احترام کامل برای این قشر معزز فراهم کنیم.
در پایان این مراسم از بازنشستگان سال 96 و کارمند نمونه سال 96 تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240568
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...