دغدغه های تحصیلی دانش آموزان شاهد شناسایی و رفع می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
مدیر کل بنیاد استان مازندران بر ارتقای تحصيلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر تأكيد كرد و اظهار داشت: دغدغه هاي تحصيلي اين دانش آموزان را بايد با ظرافت و دقت خاصي شناسايي کرده و براي رفع مسائل آنان برنامه ريزي کنیم.
دغدغه های تحصیلی دانش آموزان شاهد شناسایی و رفع می‌شود
 
به گزارش «ايثار»، عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز شنبه 26 اسفند ماه در جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر استان، حل مشكلات تحصيلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر را يك ضرورت دانست و گفت: باید در جهت تقويت بنيه علمي و آموزشي اين عزيزان تلاش كنيم و در تحقق برنامه هاي آموزشي آنان كوشا باشيم.
وی بر ارتقای تحصيلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر تأكيد كرد و اظهار داشت: دغدغه هاي تحصيلي اين دانش آموزان را بايد با ظرافت و دقت خاصي شناسايي کرده و براي رفع مسائل آنان برنامه ريزي کنیم.
مدير كل بنياد مازندران با اهداي لوح تقدير از زحمات و تلاش هاي يك ساله قاسمي مدير كل آموزش و پرورش استان و نيز اعضاي ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر تجليل به عمل آورد.
مظلومي معاون فرهنگي بنياد مازندران در سخناني از آموزش و پرورش مازندران در برگزاري دو هزار يادواره شهدا در مدارس استان قدرداني كرد و گفت: دانش آموزان را با سيره و فرهنگ شهدا آشنا كنيم.
مدير كل آموزش و پرورش مازندران نيز از پيگيری و تلاش هاي مستمر مدير كل بنياد مازندران در جهت رشد تحصلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر قدرداني كرد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 240580
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...