داخلی صفحه گیلان خبر
 
آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸
مراسم تکریم صدیقی رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران آستانه اشرفیه و معارفه غمخوار به عنوان سرپرست جدید این بنیاد صبح امروز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و حیدری فرماندار این شهرستان برگزار شد .
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه تکریم ایثارگران موجب تقویت امنیت ملی و بیمه کردن کشور است،اظهار داشت:مسئولیت در بنیاد شهید تعهد بر ارائه خدمات به ایثارگران عزیز و حضور پررنگ و هماهنگی در مناسبت های ملی و انقلابی است.
وی ادامه داد:خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
پاکاری در ادامه از همه دستگاهها خواستار تسریع در جهت رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا گردید و افزود:مسئولین از هیچ کوششی در این خصوص دریغ نورزند، وتلاش کنند تا رضایت خانواده های ایثارگران را بدست آورده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت حرکت کنند.
فرماندار شهرستان آُستانه اشرفیه در این مراسم اظهار داشت:تاریخ هر کشوری دارای حوادثی است که بقا و یا عدم بقا آن به نحوه مدیریت آن موضوع بستگی دارد و جنگ از نمونه های بارز در این زمینه است.
حیدری افزود:طبیعتا در زمان جنگ افرادی می درخشند که تقدیر مادی و معنوی از این عزیزان از وظایف اصلی مسئولان نظام است. امروزه نیز در موارد مشابه مانند جنگ سوریه و لبنان ما شاهد افرادی هستیم که با حضور و جانفشانی های خود مانع حضور دشمن در خاک کشور میشوند. لذا تکریم از این عزیزان حداقل کاری است که ما می توانیم در برابر رشادت های آنان انجام دهیم.
مهندس حیدری در پایان ضمن تقدیر از زحمات صدیقی برای غمخوار رییس جدید بنیاد شهید و امورایثارگران آستانه اشرفیه آرزوی توفیق و موفقیت در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نمود.
 "انتهای پیام"

کد مطلب: 240626