داخلی صفحه قزوین خبر
 
با صدور پیامی،
مدیرکل بنیاد استان قزوین سال نو را تبریک گفت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با صدور پیامی، فرارسیدن سال 1397 را تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن پیام غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین آمده است:
به نام خدا
با سلام و صلوات بی‌پایان بر رسول خاتم، حضرت محمد مصطفی صلوات‌الله علیه و شهدای سرافراز و ایثارگران مقاوم استان قزوین که با نثار جان و سلامتی خود، کوله بار استقلال و عظمت میهن اسلامی را بر دوش کشیدند.
و سلام و درود به بازماندگان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان سرافرازی که درس ایثار و از خودگذشتگی را از حسین ابن علی(ع) و علمدار کربلا آموختند و با ادامه‌ی راه پر فراز و نشیب ایثار، الگوهای ماندگار سرزمین ما شدند.
سالی که گذشت، علی‌رغم تمامی تنگناهای اقتصادی، با رهنمودها و هدایت‌های مستمر رهبر عالیقدر انقلاب و همت همه‌ی خدمتگزاران دولت تدبیر و امید، برکات و دستاوردهای فراوانی برای مردم ما داشت و می‌رود تا با ادامه‌ی این تلاش ارزنده، روزهای پر امیدی را پیش‌روی داشته باشیم که قطعاً در سایه‌ی وجود و همت بلند شما یادگاران حماسه‌های جاوید تحقق خواهد یافت.
امروز من و همکارانم در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بر خود می‌بالیم که خادمان کوچکی برای بازماندگان معزز شهدا و ایثارگران و در جهت تحقق اهداف بلند شهدا و جانبازانیم و ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، امید داریم در سال پیش‌روی و در جهت ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت، دستان گرم و نفس‌های مسیحایی شما خوبان و همه‌ی مردم متدین و فرهنگ دوست استان، راهنما و هدایتگر ما در ارایه‌ی خدمات ماندگار باشد.
 غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
نوروزر 1397
کد مطلب: 240746
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...