داخلی صفحه مازندران خبر
 
ايثارگران ولي نعمتان نظام هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
جانشين اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در جلسه شوراي معاونين گفت: ايثارگران ولي نعمتان نظام هستند
ايثارگران ولي نعمتان نظام هستند
 

به گزارس ايثار واحد مازندران،جلسه شوراي معاونين بنياد مازندران صبح امروز بيست و هشتم اسفند ماه با حضور مظلومي جانشين اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در دفتر مديركل برگزارگرديد.

وي ضمن تبريك حلول ماه رجب و ميلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر(ع) در سخناني گفت: همه ما بايد تلاش كنيم تا از فضائل و ارزش هاي معنوي اين ماه با عظمت بهره كافي ببريم.

مظلومي ياد شهدا را موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ايثار و شهادت دانست و اظهارداشت: براي حل مشكلات و پيشرفت كار بايد از شهدا استمداد بجوئيم.

جانشين اداره كل بنياد مازندران با اشاره به جايگاه ارزشي بنياد اظهارداشت: كاركنان بنياد بايد قدر لحظات و جايگاه خدمتي خود را بدانند .

وي اخلاق مداري و اخلاص در كار را در پويايي سازمان كارا و مؤثر دانست و افزود:نگرش ما نسبت به جامعه هدف بايد نگاه معنوي و اعتقادي بوده و با هدف رضايت مندي ايثارگران همراه باشد.

جانشين اداره كل بنياد مازندران راست گويي ، پاكدستي،مردم داري،قانون مداري ، امانت داري ،قناعت و صرفه جويي، مشاركت در امور،امر به معروف و نهي از منكر،نقد آگاهانه ... را از معيارهاي مهم  پيشبرد سازمان برشمرد و گفت:همه ما بايد به خوبي به وظائف خود عمل كنيم و با همدلي ، موانع و مشكلات را برطرف نماييم.

مظلومي در آستانه فرارسيدن سال نو و حضور خانواده هاي معظم شهدا بر مزار فرزندان شهيد خود گفت: در لحظه تحويل سال در گلزارهاي شهداي مازندران از سوي بنيادهاي تابعه در لحظه تحويل سال جديد، هماهنگي و تمهيدات لازم صورت گرفته است .

وي به ديدارهاي نوروزي با ايثارگران اشاره كرد و اظهارداشت: در ايام نوروز از خانواده هاي شهدا، جانبازان و آزادگان استان هم در منازل و هم در بيمارستان ديدار و عيادت صورت مي گيرد.

مظلومي فرارسيدن سال نو را به خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان و نيز به كاركنان خدوم بنياد تبريك گفت و سالي سرشار از سربلندي براي آنان آرزو كرد.

در اين جلسه معاونين تعاون ، بهداشت و درمان ،توسعه مديريت و منابع انساني ،رؤساي ادارات مركز مراجعات، اداره امور عمومي،حراست و بازرسي، موضوعات مربوط به حوزه هاي تخصصي خود را بيان كردند.

انتهاي پيام/

 

کد مطلب: 240761