مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی خبر داد
برگزاری آیین "پدران آسمانی" در بجنورد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از برگزاری آیین پدران آسمانی در روز پنج‌شنبه 16 فروردین‌ماه در بجنورد خبر داد.
برگزاری آیین "پدران آسمانی" در بجنورد
 
به گزارش ایثارواحد خراسان شمالی سید عباس حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به ضرورت برگزاری همایش پدران آسمانی اظهار کرد: انقلاب را باید باکسانی ادامه داد که آغازگر نهضت بودند و امروز دوام و قوام انقلاب اسلامی متکی به ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی افزود: شهدا از حد یک انسان معمولی خارج و تربیت‌یافته پدران آسمانی بودند که درنهایت نیز آسمانی شدند.
وی بابیان یاد و خاطره‌ای از شهدای  دفاع مقدس افزود: شهید رجبعلی محمدزاده، مدیر و فرماندهی از جنس مردم بود و همین خاکی و مردمی بودن شهدا عامل پیشبرد و ترقی انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها شد.
حسینی با اشاره به اینکه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهدا کمتر از شهادت نیست افزود: از تمام ارگان‌ها، نهادها، سازمان‌ها و مردم دعوت می‌کنیم تا با حضور خود در همایش پدران آسمانی یاد و خاطره شهدا را گرامی بدارند و در سایه فرهنگ ایثار و شهادت مسبب تقویت اراده و غیرت ملی جهت حل مشکلات اساسی کشور شوند.
وی در انتها با اشاره به جزییات برگزاری همایش پدران آسمانی در بجنورد گفت: این آیین در مرکز خراسان شمالی فردا از ساعت 16 در محل گلزار شهدای بجنورد مجاور بقعه متبرکه سید عباس بن موسی بن جعفر این شهر برگزار می‌شود.
گفتنی است همایش پدران آسمانی در شهرستان‌های فاروج و جاجرم به ترتیب در روزهای 8 و 9 فروردین‌ماه برگزار شدو در شهرستان گرمه در مورخه 96/1/16 ساعت 17در گلزار شهدای درق برگزار می گردد.
کد مطلب: 241414