داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​دیدار مقامات استانی از جانبازان گرانقدر 70 درصد در اردبیل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیرکل اموراجتماعی استانداری، فرماندار و رئیس اداره بنیاد اردبیل از جانبازان گرانقدر 70 درصد دیدار کردند .
 
به گزارش ایثار واحد استان «اردبیل»، « نوا داد » معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل در دیدار با عظیم عظیم پور نیاری جانباز گرانقدر 70 درصد و برادر چهار شهید والامقام گفت : خانواده گرامی عظیم پور نیاری با تقدیم 4 برادر شهید و جانباز 70 درصد در دفاع از انقلاب اسلامی همه عزیزان خود را فدا کردند و از برکات این ایثارهای خالصانه بود که شر دشمن صهیونیتس و استکبار جهانی از کشور و انقلاب دفع شد و مردم ما امنیت و آسایش و اقتدار و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون همین جانفشانی ها هستند .
دیدار از جانبازان عزیز 70 درصد روشندل « کاظم جعفری خیارک » و « مرتضی علی شیری » مقصد بعدی دیدارکنندگان بود .
« جواد پاریاد زنجانی » فرماندار اردبیل نیز که خود از رزمندگان دوران دفاع مقدس و از جانبازان است در این دیدار ها  با قدردانی از صبر و استقامت جانبازان عزیز و خانواده های آنان ، ایثارگران را  نمونه های بارز مقاومت و از خود گذشتی معرفی و اظهار داشت : همه ما وظیفه داریم به پاس ارج نهادن به به ایثارگری های جانبازان و خانواده ها از آنان دیدار و دلجویی کنیم چرا که چراغ راه ما در انجام فعالیت های اداری اجتماعی ما هستند.
پرویز محمدی برنا رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان و غلامعلی ولی نژاد رئیس اداره بنیاد اردبیل دیدار کنندگان را همراهی کردند .
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 241452
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...