تحقق شعار سال به حل مشکل اشتغال منجر می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار نوروزی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بر تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» برای رفع مشکل اشتغال تأکید کرد.
تحقق شعار سال به حل مشکل اشتغال منجر می‌شود
 
به گزارش «ایثار» حجت‌الله امانی در راستای اجرای طرح سپاس در ایام نوروز با خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان‌های لرستان، اصفهان و تهران دیدار کرد و با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» اجرای این شعار را زمینه‌ساز اشتغال افراد جویای کار دانست.
وی در دیدار با خانم مقدس سرلک همسر شهید محمد نقی موسوی و خانم عشرت نعمت الهی مادر سه شهید و همسر شهید محمد علی علی بخشی و یار علی شهیدی پدر شهید چراغ علی شهیدی از صبر و بردباری خانواده معظم شهدا تجلیل کرد و به سؤالات مطروحه درزمینهٔ استخدام و اجرای طرح‌های خوداشتغالی پاسخ داد.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد همچنین در سفر به شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان با پدر شهیدان حسین و ابراهیم ابراهیمی و همسر شهید رمضان امینی و مادر جانباز تقی امینی و همچنین جانباز سرافراز 55 درصد حسین قاسمی دیدار کرد و توضیحاتی در مورد طرح کارآفرینی دامداری ارائه داد.
وی همچنین با حسن سر آبادانی پدر شهید مسعود سر آبادانی، خانم سلیمی همسر جانباز متوفی ناصر سلیمی، خسرو فارسیان جانباز 25 درصد، عباس نیم نام جانباز 30 درصد، مهین دخت عاقلی همسر جانباز متوفی عباس به آذین و طاهره رحمانی همسر شهید تیمور علی دادی در تهران دیدار کرد و در خصوص چگونگی اخذ مجوز و پرداخت تسهیلات از طریق بنیاد توضیحاتی ارائه داد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 241659
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...