داخلی صفحه گیلان خبر
 
حجت الاسلام طائب:
انقلاب اسلامی با وحدت انقلابیون در جهان به پیروزی می‌رسد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
رئیس قرارگاه عمار گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت و یکپارچگی شیعیان و انقلابیون در جهان به سعادت و پیروزی می‌رسد.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام مهدی طائب عصر روز پنجشنبه 16 فروردین در یادواره شهید مدافع حرم سعید مسافر در مهدیه رشت با اشاره به اینکه مقام شهدا همواره نزد پروردگار از والاترین‌ جایگاه‌ها محسوب می‌شود اظهار داشت: در عالم فانی دنیا تمامی چیزها بی‌قیمت و بی‌ارزش است.
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه ارزشمندی انسان در عالم هستی با بندگی خداوند به دست می‌آید و این امر یک عنایت ویژه است خاطرنشان کرد: عمر در زندگی دنیایی یک سرمایه است که انسان به‌واسطه این سرمایه می‌تواند بندگی پروردگار را به‌نحو شایسته به‌جا آورد.
طائب با تأکید بر اینکه میزان عمر آدمی در دنیا قابل پیش‌بینی نیست و گاه آدمی با درگیر شدن با لذت‌های دنیایی تصور می‌کند که تا ابد زنده است تصریح کرد: زندگی دنیایی فانی است و انسان باید از این عمر کوتاه در راستای بندگی پروردگار نهایت استفاده را داشته باشد.
رئیس قرارگاه عمار با ابراز اینکه انسان در زندگی دنیا از پایان عمر که بزرگترین سرمایه‌ هستی اوست بی‌خبر است، اضافه کرد: اعمال و کردار زندگی دنیوی آدمی در روز قیامت بررسی می‌شود و انسان ناگزیر باید پاسخگوی حاصل اعمال و رفتار خود باشد.
وی با اظهار اینکه شهدا همواره در دنیا و آخرت جاویدان هستند و بر اساس آیات مقدس قرآن شهیدان در دنیای کنونی زنده هستند گفت: تأثیرات اعمال شهدا و سیره زندگی این افراد آسمانی در دنیای کنونی بیانگر زنده بودن آنها است و شهدا در دنیای کنونی از اثرگذارترین افراد محسوب می‌شوند.
طائب با تأکید بر اینکه مردگان هیچ تأثیری بر دنیای کنونی نداشته اما شهدا همواره در دنیای کنونی اثرگذار و اثرپذیر هستند خاطرنشان کرد: شهدا بر اساس روح بلند و آسمانی خود می‌توانند در دنیای کنونی اثرگذار باشند.
وی با اشاره بر اینکه در طول تاریخ و در تحولات مختلف لشکری وسیع از شهدا به‌وجود آمده که این انسان‌های مخلص ظهور امام زمان(عج) را همراهی می‌کنند گفت: شهدا هرگز فانی نیستند و با روحی جاویدان به دنیای ابدی وارد می‌شوند.
رئیس  قرارگاه عمار با بیان اینکه شهدا با روحی بلند و نیتی خالص در راه رضای پروردگار گام برداشتند تصریح کرد: قیام و حرکت شهدا هیچ‌گاه با هدف و نیت مادی نبوده و هیچ شهیدی با نیت مادی به مقام شهادت نرسیده است.
طائب مقام معظم رهبری را انسانی کامل و فرزانه عنوان کرد و با بیان اینکه این انسان ارزشمند آرمان‌ها و اهداف امام خمینی (ره) را به‌درستی دنبال می‌کند افزود: انقلاب اسلامی ایران با وحدت و یکپارچگی شیعیان و انقلابیون به سعادت و پیروزی می‌رسد.
رئیس قرارگاه عمار با تأکید بر اینکه امروز فضای مجازی تهدیدی بزرگ برای نسل جوان و جامعه کنونی است و باید مقابل این پدیده هوشیار بود، یادآور شد: رژیم جعلی صهیونیستی به‌دنبال نابودی انقلاب اسلامی است و این هدف را دنبال می‌کند.
وی با اشاره به اینکه بیانات رهبری درباره با خاک یکسان‌کردن تل‌آویو از سوی ایران لرزه بر اندام دشمنان به‌ویژه رژیم جعلی صهیونیستی انداخته است افزود: دشمنان هرگز تصور نمی‌کردند که جوانانی انقلابی و جان‌برکف روزی به‌منظور نابودی دشمنان اسلام در نزدیکی رژیم جعلی صهیونیستی شهید شوند.
طائب با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی بر دنیای کفر به تمامی دشمنان اثبات شده است و در طول تاریخ نیروی اسلام تا به این اندازه به قدس شریف نزدیک نبوده است گفت: شهادت جوانان انقلابی ایران اسلامی در نزدیکی رژیم منحوس صهیونیستی برای دشمنان زجرآور و هراس‌انگیز است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 241672
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...