تأکید مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد بر خدمت‌رسانی به ایثارگران خوزستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران در ایام نوروز 1397، طی سفر به استان خوزستان، ضمن حضور در مناطق عملیاتی، یادمان‌های شهدای دفاع مقدس و دیدار با 9 خانواده شاهد و ایثارگر بر خدمت رسانی و رفع مشکلات ایثارگران این استان تأکید کرد.
به گزارش «ایثار»، خداکرم کولیوند در ایام نوروز 1397، طی سفر به استان خوزستان، ضمن حضور و بازدید از مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدای دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدا و ایثارگران را گرامی داشت و بر پیگیری و رفع مشکلات خانواده‌های آن‌ها تأکید کرد.
وی با همراهی عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد استان و سایر معاونین با 9 خانواده شاهد و ایثارگر در شهرستان‌های اهواز و خرمشهر دیدار کرد و در جریان وضعیت و مسائل این عزیزان قرار گرفت.
کولیوند در این دیدارها با تقدیر از مقام ایثارگری و صبر و شکیبایی ایثارگران بر تلاش بنیاد در خدمت رسانی و رسیدگی به مسائل ایثارگران استان خوزستان تأکید کرد.
همچنین در نشست جمع بندی دیدارهای انجام شده مقرر شد اقدامات اجرایی در جهت شناسایی و رفع مشکلات جاری در حوزه‌های مسکن و گلزارهای استان خوزستان با قید فوریت انجام و نتیجه اقدامات به مدیرکل تأمین مسکن و امور گلزارها گزارش شود تا در خصوص برطرف نمودن موانع و کاستی‌های موجود چاره‌اندیشی و پیگیری لازم به عمل آید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 241785
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...