داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد از بنیاد شهید و امورایثارگران تقدیر کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
استاندار یزد در نشست شورای اداری استان از بنیاد شهید و امورایثارگران به عنوان کمیته برتر ستاد بزرگداشت دهه فجر تقدیر کرد.
استاندار یزد از بنیاد شهید و امورایثارگران تقدیر کرد
 
به گزارش «ایثار یزد» در اولین نشست شورای اداری استان یزد از کمیته ایثارگران با مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان کمیته برتر ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی توسط استاندار یزد تقدیر شد.
محمود زمانی قمی در این مراسم گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف ما در برهه کنونی توجه به دستاوردهای ارزشمند هشت سال دفاع مقدس است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که با محوریت بنیاد شهید پیگیری می‌شود.
وی افزود: در قبال امنیت و آسایشی که شهدای والامقام، جانبازان گران‌قدر و آزادگان سرافراز برای ما به ارمغان آورده‌اند رسیدگی به امور خانواده‌های آنان حداقل کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم.
استاندار یزد تصریح کرد: ملت فهیم و زمان‌شناس ایران اسلامی با درک موقعیت حساس کشور، حماسه دیگری را در 22 بهمن رقم زدند و برگ زرین دیگری را به تاریخ پرافتخار میهن اسلامی افزود و صلابت و قدرت شکست‌ناپذیر خود را به رخ جهانیان کشید.
رئیس شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اضافه کرد: حضور مدیران دلسوز و پرتلاش در کنار مردم همیشه درصحنه بیش‌ازپیش به تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک خواهد کرد و این حضور مؤثر شایسته تقدیر است.
 
کد مطلب: 241841
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...